Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå linnetopp med spetsdetalj - Snygg blå linnetopp med smala axelband! Det är tänk från början som ett pyjamaslinne men jag har använt det till både och! Mycket bra skick!
Blå linnetopp med spetsdetaljer - Snygg blå linnetopp spetsdetalj längs halsringningen.
Blå leopardmönstrad linnetopp med spetsdetaljer - Säljer denna söta blåa linnetoppen i storlek M😋
Blå linnetopp med spetsdetaljer - Snygg blå linnetopp med smockdetaljer och spetskant vid halsringningen som jag själv har sytt dit. Toppen har en lös passform och är perfekt för varma dagar. Den har breda axelband och en v-ringad design som ger en feminin touch.
Blå linnetopp med spetsdetaljer - Säljer en söt blå linnetopp med vita spetsdetaljer och justerbara axelband. Toppen har en v-ringad front och en liten broderad blomma på ryggen. Perfekt för varma dagar och har en avslappnad, loose passform.
Blå offsholders linnetopp med spetsdetaljer från H&M - Säljer en söt blå linnetopp från H&M med vita spetsdetaljer längs nederkanten. Toppen har smala axelband och en luftig passform, perfekt för varma dagar. Ett måste i sommargarderoben! 💙
Blå linnetopp med spetsdetaljer - Söt blå linnetopp med vita spetsdetaljer längs kanterna och axelbanden 🦋
Säljer kläder mm
Säljer kläder mm
Blå linnetopp med spetsdetaljer
Blå linnetopp med spetsdetaljer - 89 Blå linnetopp med spetsdetaljer - 90 Blå linnetopp med spetsdetaljer - 91 Blå linnetopp med spetsdetaljer - 92

Blå linnetopp med spetsdetaljer

Storlek: m/s gissar jag
Kategori: Toppar
Färg: Blå

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin blå linnetopp med smala axelband och vacker spetsdetalj vid halsringningen. Perfekt för sommaren eller en festlig kväll. Toppen är i bra skick och väldigt bekväm att ha på sig. Passar perfekt till både jeans och kjol!

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara beige långärmad topp med knappar  - Beige stickad tröja från Zara med ribbad struktur och dekorativa pärlknappar längst axlarna. Aldrig använd.
Pyjamas set  - Säljer i båda färgerna, as söta. Helt oanvända, med prislapp!
Festtopp - Snygg festtopp med volanger nedtill som är köpt ifrån zara🩷Inte så använd så den är i ett mycket bra skick!!
eftertraktad zara fest topp - jättesnygg fest topp man knyter i mitten den zara som inte säljs längre o är väldigt eftertraktad
Svartvit rutig linnetopp med knyt - Säljer en svartvit rutig linnetopp från asos med smala axelband och söt knytning framtill. Toppen har en figurnära passform och är tillverkad i mjuk polyester som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar trendiga mönster och enkel stil.
Svart tight body med v-ringning - Säljer liknade  svart, figurnära body med v-ringad hals och smala axelband, den har en snygg rynkning vid bysten och är perfekt för dig som gillar en enkel men stilren look. Passar till jeans eller kjol och är superenkel att matcha.
Prickig tubtopp med volang bikbok - Prickig bandeau topp med volang från bikbok.  Köptes i somras och är använd en gång så den är iprincip i nyskick.  Nypris låg på ungefär 500 eller lite mer.Minns ej helt. Storleken är m enligt lapp men den är extremt liten i storlek. Jag bär xs-s i toppar (aldrig m) och köpte till en början en s, fick inte ens på mig den, så behövde köpa m istället. denna sitter alltså som en xs-s.  Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld.
Spets body - Säljer denna oanvända spets bodyn ifrån hm som är slutsåld! Jätte fin🥰