Alla kategorier > Toppar
Rosa linne
Rosa linne  - 89 Rosa linne  - 90

Rosa linne

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Rosa

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ribbat rosa linne i märket FB sisters (från newyorker), bra skick, sällan använd

Therese P
Therese P
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa linne - Rosa linne från Zara i storlek S men passar även XS. Linnet är väl använt men fortfarande i bra skick 🩷
Rosa linne - Rosa ribbat linne från Shein💕Aldrig använd och har inga fel. Strl. S men passar som XS.
Rosa linne - Ett rosa linne som har kors band därfram. Köpt på Cubus i strl S och säljer för 65kr! Hör av er vid frågor eller fler bilder.
Rosa linne - Fint rosa linne från Zara i väldigt bra skick
Rosa linne - Helt ny från shein
Rosa linne - Ett rosa linne som använd fåtal gånger. Knyter banden bakom nacken. Perfekt för fest eller varför inte en somrig sommardag. Kvaliten är bra
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart virkad volangblus - Supersöt svart virkad blus med volanger och v-ringning. Toppen är ärmlös och har breda axelband med extra volangdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Materialet känns luftigt och toppen är croppad i modellen.
Grå omlottopp med knappar från Zara - Helt utsåld på hemsidan, Säljer en ljusgrå omlottopp från Zara med korta ärmar och stora dekorativa knappar framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material som ger en skön och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Aldrig använd, storlek M.
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Microbody - Stretchig body med inbyggd push up, storlek S  💓 Färgen är cremevit
Asymmetrisk topp i alpaca  - Säljer populär topp i alpaca 🩶