Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Supersöt sommartopp - Supersöt vit offshoulder blus med knyt framtill och volangärmar. Säljer för att den inte passar mig☺️ Skriv om du har någon fråga 🤗
Snygg sommartopp - Snygg sommartopp jag köpte förra våren från Pull & Bear storlek xs, använd ett fåtal gånger
Sommartopp - Bilderna är från en snapchat video därav lite annorlunda! Men så fin och gullig topp till sommaren/våren ☀️💐🌷den har resår runt om och band som knyts runt halsen därav passar den flera storlekar!
Sommartopp - Topp från hm med brodering längst ner och vit/ljusblå randig 🤍 knyten upptill, knappt använd
Sommar Topp - En söt topp från NA-KD den sitter super fint men känner att den är lite för kort för mig!
Sommar topp - Fin sommar topp från hollister i storlek xs
Söt sommartopp - Jag säljer en söt sommartopp med volanger vid axlarna från Lindex i storlek 170, inte så använd så i bra skick💞
Sommartopp
Sommartopp - 89 Sommartopp - 90

Sommartopp

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Vet ej
Färg: Vit

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer en superfin vit sommartopp med snören man knyter själv. Säljer för 100 skriv för frågor eller bilder.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå blommig blus  - Jag säljer en blå blommig blus från Carin Wester. Blusen är i storlek 38. Säljer för 300 men priset kan absolut diskuteras om någon är intresserad
 Lågmidjade Weekday jeans  - Jag säljer ett par blå lågmidjade jeans från weekday. Säljer för 200 kronor, använt några gånger. Pris kan diskuteras. Skriv för fler bilder eller frågor ❤️
Grå Gina Tricot jeans  - Jag säljer ett par grå lågmidjade bootcut jeans från Gina Tricot. Jeansen är köpta för 400 säljer för 250, men kan tänka mig gå ner i pris. 💕Skriv för frågor eller bilder 💕
Skitsnygga pumps - Jag säljer ett par supersnygga pumps med glitter där bak. Säljer för 120. Skriv för frågor eller bilder.
Svarta Vagabond skor  - Jag säljer svarta vagabond skor i nyskick för 350kr men pris går att diskuteras. Skriv för frågor
Björn Axén locktång - Jag säljer en locktog från Björnaxen. Säljer på grund av att den inte kommer till användning. Säljer för 200 kronor men kan absolut tänka mig att sänka priset. Skriv för frågor eller bilder. 💕
Stickad tröja   - Marinblå stickad tröja ifrån zara.
Svart plånbok från Guess - Snygg och stilren svart plånbok från Guess med dragkedja. Perfekt för att hålla ordning på kort och kontanter. Märket är tryckt i guld på framsidan. Plånboken har flera fack och en praktisk design.
Randiga byxor med låg midja - Säljer ett par snygga vit- och svartrandiga byxor med låg midja. . Byxorna har knapp och dragkedja framtill. Supertrendiga och bekväma!
Klackskor från Charon Stockholm  - Säljer ett par unika och färgglada sandaler från Charon Stockholm. De har en mix av blå, grön och rosa färger med en elegant klack och snörning runt ankeln. Perfekta för sommarens fester eller en dag på stan. Skorna är i mycket bra skick.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →