Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa topp - Så så fin topp från Zara! Justerbara band som man knyter bak, som ny, använd ett fåtal gånger. Passar xs-m
Rosa topp - Jättegulligt rosa linne med mönster. Linnet har volanger längst upp. Helt nytt skick, aldrig använts. Lappen sitter kvar. Hör av er vid frågor om pris eller annat!💝
Rosa Topp - Otroligt vacker topp som gett många komplimanger💕Mycket bra skick! Fin färg! Står storlek M på tröjan men den är liten passform så den passar även folk som bär S! Skriv vid frågor⭐️
Rosa topp - En söt rosa topp som jag inte använder längre. Endast använd ett fåtal gånger💕
Rosa topp S - ALDRIG ANVÄNT. Rosa topp me knappar jättegullig Storlek S
Rosa topp - Aldrig använd, fint skick
Rosa topp
Rosa topp - 89 Rosa topp - 90 Rosa topp - 91

Rosa topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Rosa

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna söta toppen i storlek s. Skriv om ni har funderingar☺️ pris kan diskuteras.❤️

Idun
Idun
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Orange blus - Säljer en orange blus från Samsa Collection med offshoulder och puffiga korta ärmar. Blusen har volangdetaljer vid halsringningen och nederkanten.
Brun halterneck topp med rosett zara - Helt ny aldrig använd skriv för mer bilder!!! Slutsåld och mycket populär!!!!
Svart spetskorsett Zara - Säljer den slutsålda Zara korsetten. Aldrig använd!💓
Vinröd v-ringad topp med knytning - Säljer en vinröd topp med djup v-ringning och breda axelband. Toppen har omlott-detalj och knyt i ryggen för extra snygg passform. Materialet är mjukt och har ett lätt glansigt utseende, perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Svart och silver glittrig korsett - Säljer en snygg korsett i svart med glittriga silverdetaljer och blommigt mönster. Toppen har formade kupor, justerbara axelband och markerade sömmar som ger en cool siluett. Perfekt för dig som vill sticka ut med lite extra bling och glam. Och parfeckt för nyår.
Rosa mönstrad linnetopp med knyt - Supersöt rosa linnetopp med vitt etnoinspirerat mönster och smala axelband. Toppen har v-ringning, justerbara axelband och knyt i midjan med tofsar. Luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Den är från en marknad i Spanien.
Röd spetsblus från Gina Tricot - Säljer en röd långärmad blus från Gina Tricot i genombruten spets med blommigt mönster. Blusen har v-ringad hals och är croppad i modellen, vilket ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe. Använd ca 2 ggr.
Rosa intimissi tröja  - Supersöt rosa blus/tröja från intimissi. Har bara används ett fåtal gånger.