Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
svart linne
svart linne - 0 svart linne - 1

svart linne

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Färg: Svart
Skick: Bra skick

10 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

svart linne i nyskick, storlek XS och köpt för runt 45 kr och säljes för 10

emma
emma
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
svart linne - svart linne i storlek S från Ginatricot. bra skick, köptes för 129 säljes för 10 kr
Svart linne - Säljer detta svarta, korta linne/top från H&M Divided då jag har massor med linnen. Sitter väldigt fint, speciellt på ryggen💗Skriv privat till mig för fler bilder då den har några trådar lösa men som knappt syns.
Svart linne - Svart basic linne!🫶🏼
Svart linne  - Svart linne från Lindex, lite tight och croppad passform, i princip oanvänd . Pris kan diskuteras.
Svart linne - I storlek xs funkar för s ocskå💕 köptes för 199 säljs för 30kr pågrund av används inte
Svart linne - Säljer detta svarta linne då den inte kommer till användning♥️♥️♥️
Svart linne - Oanvänt
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Topp gina  - Superfin blommig topp från gina tricot! Storlek 38 men passar även 36. Typ helt ny, har bara använt den 1 gång! ❤️ nypris 399kr!
Svart stickad volangtopp - Supersnygg svart topp med djup v-ringning och volangdetaljer. Är i stickat material och är i bra skick
Ljusblå volangblus från Zara Basic - Supersöt ljusblå blus från Zara Basic med v-ringning, volangdetaljer och lös passform. Blusen har korta, vida ärmar och rynkade sömmar i midjan som ger en flowy look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig vibe. Säljs inte längre deflr högre pris liten defekt som syns på bild men försvinner i tvätt
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Randig peplum-linnetopp med knappar - Snygg randig linnetopp med knappar framtill och smala axelband💞pris kan diskuteras!
Svart tubtopp/kort klänning med strass - Snygg svart axelbandslös tubtopp/kort klänning med glittrande pärldetaljer framtill och draperad effekt. Toppen har en elegant och figurnära passform, perfekt för att sticka ut. Materialet känns mjukt och följsamt.
Satin topp Zara  - Satin topp från Zara med rosetter / knyten på axlarna och dragkedja bak så fin men används tyvärr inte . Nyskick 💖
Vit volangbody ZARA - Säljer en vit blus med djup v-ringning och stora volangärmar. Toppen har en lös passform och är perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil. Passar till både jeans och kjol för en snygg look.