Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Topp med spets - Långärmad tunn tröja med spets från Gina tricot. Har bara använt den en gång så den är som ny. Tänk på att bilderna i annonsen är från hemsidan, kom privat för att gå egna bilder💗
Spets topp - Säljer denna suuuperfina topp från Gina i spets som tyvärr inte längre passar, perfekt till både fest och vardags
Spets topp - Säljer en såå snygg spets topp som inte kommit till användning alls tyvärr💔 den har ett ljusrosa lager under så att inget syns igenom, med ett sött spetsmönster på.
Söt topp med spets - Använd 1 gång, gillar inte den så mycket
Spets-topp  - Vit topp med v-ringning och spetsdetaljer över magen. Helt ny, alla lapparna kvar och toppen är slutsåld på Gina tricots hemsida. Passa på!💕
Spets toppar - Zara st S gråblå (oanvänd) Svart Bikbok st S
Spets topp!!
Spets topp!! - 89 Spets topp!! - 90 Spets topp!! - 91

Spets topp!!

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke:

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt spets topp köpt secondhand!! Skriv vid fler frågor🩷

Smackloppis
Smackloppis
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
söta klackar - röda klackar med rosett, köpta på sellpy
Liknande annonser
Visa alla