Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glittrig topp - Glittrig topp som aldrig kommit till användning och säljer nu därmed den.
Glittrig topp - Supersnygg svart topp från Kappahl med glittrigt tyg och stora puffärmar. Toppen har en rak passform och är perfekt för dig som vill sticka ut lite extra. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära. Enkel rund halsringning.
Glittrig topp - Säljer en croppad topp med glitter från NAKD, använd fåtal gånger
Glittrig topp  - Glittrig svart topp, använd en gång.
Glittrig topp - Fin röd glittrig topp, köpt i australien
GLITTRIG TOPP - En nyköpt topp med glitter eller skimmer på. Den är supersnygg men satt inte som jag ville, allt är nytt men prislapp nyss borttagen. Skön och stretchig!😍
Glittrig topp
Glittrig topp - 89 Glittrig topp - 90

Glittrig topp

Storlek: S
Kategori: Toppar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin glittrig topp från H&M, bara använd en gång så i nyskick

Carolinalarson
Carolinalarson
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Hoodie - Hoodie från crooked tongues
Chimi - Chimi solglasögon i modellen 10, har knappt använt de så i nyskick🌸
Liknande annonser
Visa alla