Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Två del sett  - Jätte fin två del sett fårn H&M. Biege rosa färg
Pyjamas sett - Jag säljer det här rosa pyjamas settet från H&M i storlek 146/152. Ett linne och shorts, rosa med vita blommor på shortsen 💕✨
Pyjamas sett  - Super gullig pyjamas set, storlek 158/164 💞 shorts & linne med blommigt mönster 💞 från h&m. Fint skick!
pyjamas sett - shortsen är i storlek Xs. och tröjan i xxs.  de sitter jättefint och är sköna på! de är knappt använda. säljer för att de inte kom till användning! skriv om ni har frågor! den är i polyester
3 Svart pyjamas sett oanvänt - Säljer ett sett på 3, ett par byxor ett par shorts och en topp. Alla i satin material. (Har lagt ut annonser separat oxå). Aldrig använt då de va för litet för mig jag är S/M, dom är mer XS till S.
Brun axelbandslös två del sett  - Säljer en brun, axelbandslös två del sett sydd i ett stretchigt material som sitter snyggt på kroppen.
Ljuslila blommig pyjamas sett - Säljer ett pyjamas sett med små blommor i rosa och lila. De har en loose passform. Materialet är mjuk bomull, perfekt för varma dagar. Matcha med en oversized t-shirt eller hoodie för en chill look.
Gulligt pyjamas sett💕 - Jättefint pyjamas sett😍 storlek M, men passar även S💕
Två pyjamas sett
Två pyjamas sett - 89 Två pyjamas sett - 90

Två pyjamas sett

Storlek: S
Kategori: Toppar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt bra skick och är knappt använda

Alva
Alva
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
H&M slutsåld body - Eftertraktad å slutsåld H&M body i strl 85C!! Prislappen finns kvar helt oanvänd 🥰
Vinröd långärmad topp - Säljer en vinröd långärmad topp från Nelly då den är för liten för mig. 💗
Svart spetskorsett från Zara - Helt ny!❤️
Svart H&M body  - Snygg populär svart body med smala axelband och djup v-ringad urringning framtill. Jättefin och använd ett fåtal gånger. Inga defekter!
Beige och rosa mönstrad linnetopp - Säljer en beige linnetopp med färgstarkt mönster i rosa och orange. Toppen har smala axelband, v-ringning med dekorativa detaljer och pärlor. Jag har knutit axelbanden där bak för att den ska passa mig men de går såklart att ändra!
Beige offshoulder topp med struktur - Säljer en beige offshoulder topp med snygg omlott-effekt och skrynklig struktur. Toppen har en asymmetrisk design med en axel bar och är tillverkad i ett mjukt, syntetiskt material.💕
Vit linnetopp med volang från Odd Molly - Supersöt vit linnetopp från Odd Molly med justerbara axelband, volangkant nertill och broderad logga på ryggen. Toppen har knyt framtill och är gjord i mjukt bomullstyg
Svart prickig blus  - Supersöt svart blus med vita prickar och smockad midja. Blusen har långa ärmar med resår vid handlederna och en croppad passform. Den har en lätt volangkant nertill och kan bäras offshoulder, den är från Ginatricot och bara använd en gång. Säljer då jag inte känner att jag passar i prickigt 💕