Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Zara volangtop
Zara volangtop - 89

Zara volangtop

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Zara

70 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Strl M, bra skick

Alice💓
Alice💓
(30)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 volangtop Zara - Älskar denna men har inte kommit till andvändning!💞
Svart volangtop från Zara - Supersöt svart topp från Zara med tunna axelband, v-ringning och flera lager volanger. Toppen har knytning framtill och är luftig och flowy, perfekt för varma dagar eller när du vill känna dig extra stylish.
Randig volangtop från Zara  - Supersöt topp från Zara med smala blå och vita ränder, volangdetaljer och rynkade axelband. Säljs inte längre! Skriv om ni har några frågor!💞
Rosa volangtop från Zara - Supersöt rosa topp från Zara med tunna axelband och flera lager volanger. Toppen är croppad och har en cool textur i tyget som ger extra liv. Perfekt för sommarens alla häng! Färgen är klar rosa och materialet känns lätt och luftigt.
Rosa volangtop Zara - Säljer denna söta rosa volangtopp från Zara. Jättefin för sommaren både till fest och vardags! Köpt på Plick och i jättefint skick, inga defekter
Svart volangtop från zara - Säljer en svart linnetopp med tunna axelband och flera volangdetaljer. Toppen har en v-ringad halsringning och knyt framtill, vilket ger en romantisk och luftig känsla. Perfekt för varma dagar eller lager på lager.
Svart volangtop från Zara - Supersöt svart linnetopp från Zara med tunna axelband och flera lager volanger. Toppen är lätt transparent och har snörning framtill för extra detalj. Perfekt för dig som gillar romantiska och lekfulla vibes.
Rosa/Korall volangtop från Zara - Säljer en superfin rosa/korall topp från Zara i storlek M💓
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Off shoulder rosa volangtopp - Så snygg och trendig offshoulder rosa volangtopp, perfekt i sommar! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Brun prickig korsettopp - Säljer denna fina topp, vet ej märke! Hör av er vid frågor!!!
Ljusblå omlottopp med knytband - Supersnygg ljusblå omlottopp från Monki med djup v-ringning och breda korta ärmar. Toppen har knytband i midjan som ger en fin siluett och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som vill ha en chill men ändå stilren look.
Svart ärmlös halterneck topp - Snygg svart halterneck topp med hög hals och figurnära passform. Toppen är ärmlös och har en stilren, minimalistisk look som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära hela dagen.
Ljusrosa volangblus från H&M strl S - Aldrig använt,  bara provade en gång
Vit blus - Super fin vit blus köpt i Thailand. Extra tyg vit bröstet så man inte ser igenom:) skulle säga storlek att den är i xs💕💕💕💕💕💕
Beige topp med knappar från Zara - Snygg beige topp från Zara med korta ärmar och markerad fyrkantig ringning. Toppen har dekorativa klädda knappar framtill och två fickdetaljer. Figurnära passform och stilren design, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. I super fin skick ända är att det är lite trådar vid knapparna som man ser nära på tredje bilden🥰🥰ändast använd en gång