Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara topp - En super fin topp från zara som jag har köpt här på plik. Använder alldrig då det inte är min still, toppen är i väldigt fint skick💕✨
Zara topp  - Jätte fin zara topp. Storlek M men liten i storleken så passar S. Köparen står för frakten.
Zara topp - Snygg siden topp från zara, helt ny med prislapp, nypris 259kr
Zara topp - Säljer nu denna gröna topp från zara i storlek s!!💗💗
Zara topp - Enkel grön Zara croptop, somrig och stark färg. Pris kan diskuteras:)
Topp från Zara  - Sage topp från Zara. Originalpris 399 kr. Säljer för 129 kr. Använt enstaka gånger. Bra skick.
Topp Zara  - Super fin💕 använd fåtal gånger. Liten i storleken satt är som en S
Zara topp
Zara topp - 89

Zara topp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Zara

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den trendiga zara spetstopprn som inte längre går att köpa i butik! Väldigt bra skick, bara använd några gånger! Perfekt för sommaren!

Miranda😜
Miranda😜
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusblå topp med fjärilar  - Jättefin ljusblå topp med fjärilar. Superskön och fin till sommaren! Från ellos och kostar originellt 629kr. Helt sprillans ny.
Blå miniklänning  - Så snygg miniklänning i en så fin blå färg! Helt ny med lappen kvar! Köpt för 600kr! Så snygg i bysten
Prickig midiklänning från Urban Outfitters  - Helt ny, oanvänd klänning från Urban Outfitters. Så snygg och gullig till sommaren. Köptes för 650kr.
Tubtopp Zara - Så så snygg grön tubtopp i satin från Zara. Aldrig använd. Färgen är så fin och passar så fint nu till sommaren.
Zara skinnshorts  - De trendiga och slutsålda Zara skinnshortsen! Använda endast ett fåtal gånger och ser ut som nya! Så snygga till en stickad kofta eller till en sommarblus.
Rosa maxiklänning från Urban Outfitters  - Helt ny och helt oanvänd lång klänning från Urban Outfitters. Så snygg till sommaren, perfekt urringning! Köptes för 650kr!
Blå topp - Så gullig blommig topp från Urban Outfitters. Har bara använts en gång. Nyskick. Perfekt för sommaren!! Köptes för 480kr!
Liknande annonser
Visa alla