Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Orange top
Orange top - 89 Orange top - 90 Orange top - 91

Orange top

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Orange

49 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super söt orange/koppar färgad topp! Bra skick! Kolla gärna in resten av grejerna jag säljer och spara på frakt om det skickas ihop!

Matilda
Matilda
(17)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
orange halterneck top - halterneck top i mjukt dubbelt material🧡
Orange crop top - Orange elr persikofärgad crop top! Såå snygg färg och mjukt tyg, kommer bli perfekt till sommaren ❤️ lite genomskinlig som syns på bilderna! Har haft den en del men jättefint skick ändå! Står ingen storlek på men den sitter typ som en small
Orange top - Orange crop top🧡
orange top - jätte söt kort orange top💕
Orange top  - Orange top från Zara 💗
Orange top  - Söt sommar top ifrån asos!! Testad men aldrig använd, nytt skick
Söt Orange top - Helt ny! Kommer tyvärr inte till användning & jag måste rensa garderoben! Ord pris 250kr
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart hm body  - Slutsåld och eftertraktad body från Hm i storlek S som formar kroppen så fint!!! Bodyn har justerbara band, kupor i brösten, justerbara knappar, är stretchig och kan bäras med eller utan bh under!!! 😍 NYSKICK
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knyt-detalj i midjan. Använd en gång!
Beige spetslinnetopp med tunna band - Söt ljus ros linnetopp med tunna axelband och fina spetsdetaljer längs bysten och under bysten. Toppen har ett lätt transparent tyg med broderade blommor och en luftig passform. Perfekt för varma dagar eller lager på lager.
Svartvit satinlinnetopp med knytband - Snygg svartvit linnetopp i satin med breda axelband och dekorativt knytband i ryggen. Toppen passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet ger en lyxig känsla och lätt glans.
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Vit omlottopp med volang från Ginatricot  - Säljer en vit omlottopp från Ginatricot med lång ärm och v-ringning. Toppen har ett vågigt strukturmönster och volangdetalj framtill. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look💕💕
Festtopp - Såå snygg!
Randig blus med volangkant - Söt blus med smala blå och vita ränder, knappar framtill och volangkant vid ärm och hals. Modellen är croppad och har en feminin, figurnära passform. Perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil.