Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
2000-tals inspirerad blå topp  - Blå topp med räfflade ärmar från Urban outfitters som endast är använd några fåtal gånger. Väldigt bra skick och fin passform. Något mindre i storleken, skulle säga att den sitter som en S/M. Priset kan diskuteras vid snabb affär.
Glittrig 70-tals tröja  - Superfin glittrig 70tals tröja med vida armar. Storlek är M/L och tyget är stretchiga så passar olika storlekar. Svårt att få en bra bild på tyget som är glittrigt och skimrar - passar perfekt till fest!  Skriv om du vill ha mer bilder eller undrar något☺️
Croptopp med 70-tals mönster - Croptopp med 70-tals mönster i brun och beige. Använd en gång.
Missoni inspirerad topp - Säljer denna as söta missoni inspirerade topp❤️
70-tals topp - Aldrig använd, bra skick
70 tals inspirerad topp.
70 tals inspirerad topp. - 89 70 tals inspirerad topp. - 90 70 tals inspirerad topp. - 91

70 tals inspirerad topp.

Storlek: L-S
Kategori: Toppar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin topp men kommer inte till användning. Fler bilder kan ordnas vid intresse! 💕🌸 Den är i storlek L men passar bättre om man vanligtvis har S då den är liten i storleken.

Almaalmesjo
Almaalmesjo
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Armani jeans, vintage  - Världens finaste jeans! Säljer då jag aldrig använder jeans och är i behov av pengar. De sitter så snyggt på! Köpta på en vintagebutik för 900 kr så tänker att jag helst inte säljer under 400/500 eftersom de är i så bra skick! Kom med prisförslag! 😊 passar Xs-M beroende på önskad passform!
Fransk vintage topp - Intressekoll på VÄRLDENS finaste tröja. Kan tänka mig att sälja om priset känns okej. Tycker denna är så så himla fin men kommer aldrig till användning. Perfekt passform💓
Vårig topp - Världens finaste våriga topp, var en klänning men valde att klippa av den och sy om den lite. Jag älskar verkligen den men alldeles för liten över bysten för mig. Kan fixa fler bilder om det önskas. 🌸 kom med bud, lite lösa trådar längst ner eftersom den är avklippt men eftersom det är sytt precis över kan de inte fortsätta åka upp. Man kan ju klippa av den precis där det är sytt men har ej gjort det.
Kofta Zara - Helt oanvänd jättefin kofta från zara. Lappar kvar och aldrig ens testad. Råkade beställa två och sen kom det aldrig sig att returnera och nu är det försent tyvärr. Buda gärna från 200. Vill nog inte sälja under det då den är HELT ny. 💕
Beiga byxor med broderad detalj - Coola trendiga jeans!!🌺💓
Sommar set - Sjukt snyggt set i Ibiza sommar vibe 🌺🪩💓
Liknande annonser
Visa alla