Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Svart/vit topp
Svart/vit topp - 89 Svart/vit topp - 90 Svart/vit topp - 91

Svart/vit topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Svart

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart/vit topp. I mycket bra skick, i storleken S.

B
B
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart vit topp - Kommer ej till användning
Svart/Vit topp från GinaTricot - Snygga toppar från GinaTricot🤗Använder ej och de är som nya🙏🏽🙏🏽50kr/ styck
Svart och vit topp från gina - Snygg topp med fyrkantig urringning ”square”  säljs tillsammans både svarta och vita, säljs pågrund av garderobs rensning men är i väldigt fint skick och knappt använda men kommer inte till användning!💞 kan bäras åt båda hållen så man kan ha öppen rygg eller öppet fram beroende på vad man känner för 💓
Vit svart topp - Hej! Säljer en svart vit topp som är helt oanvänd. Så den är i bra skick!
Svart och vit rutig topp - Från zara och i toppen skick!
Svart och vit långärmad topp - Två stilrena långärmade toppar i svart och vitt. Båda har en enkel, rak passform och är tillverkade i ett mjukt, stretchigt material som känns skönt mot huden. Perfekta att matcha med jeans eller kjol för en clean look.
Svart och vit oneshoulder topp - Säljer denna svarta snedskurna toppen då den inte kommer till användning. Supersnygg och passar till typ allt, sällan använd.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svartvit satinlinnetopp med knytband - Snygg svartvit linnetopp i satin med breda axelband och dekorativt knytband i ryggen. Toppen passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet ger en lyxig känsla och lätt glans.
Svart långärmad spetsblus - Jätte snygg tröja från intimissimi som nästan aldrig använts, så nästan som ny
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knyt-detalj i midjan. Använd en gång!
Vit omlottopp med volang från Ginatricot  - Säljer en vit omlottopp från Ginatricot med lång ärm och v-ringning. Toppen har ett vågigt strukturmönster och volangdetalj framtill. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look💕💕
Svart hm body  - Slutsåld och eftertraktad body från Hm i storlek S som formar kroppen så fint!!! Bodyn har justerbara band, kupor i brösten, justerbara knappar, är stretchig och kan bäras med eller utan bh under!!! 😍 NYSKICK
Festtopp - Såå snygg!
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar