Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Burberry tröja
Burberry tröja  - 0 Burberry tröja  - 1

Burberry tröja

Storlek: S
Märke: Burberry
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

699 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Passar inte mig. Fet tröja. Slim fit modell. storlek S. Inga defekter.

sicario
sicario
(34)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Burberry tröja - Jag är även öppen för byten och priset är ej hugget i sten. Tveka inte på att höra av er vid minsta funderingar och ställ gärna frågor😃
Burberry tröja  - Säljer en svart t-shirt från Burberry med stor logga och texten 'London England' broderat på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena designer och vill ha något från ett ikoniskt märke.
Burberry tröja - Svart sweatshirt från Burberry med stort blått och vitt logotryck på bröstet och texten 'London, England'. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar klassisk streetstyle med lyxig touch.
Burberry tröja - Kan även bytas mot något annat
Burberry tröja - En burberry tröja, helt ny
burberry tröja  - Hej säljer min burberry tröja, använd få tal gånger, den är i storlek L men passar även M. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Burberry tröja  - En fin tröja fick den i födelsedagspresent men Tyvär passar den inte den är i Storlek M och är i fin skick.
Burberry tröja - Inprincip oanvänd. I storlek M sitter mer som en S. Pris diskuteras gärna🌸
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta med knappar - Jättefin vit stickad kofta med v-ringning och knappar framtill. Koftan är från BikBok och endast använd 2 gånger💗 Skriv gärna om ni har frågor eller prisförslag!❤️
Stickad tröja med spets  - Jättepopulär stickad tröja med spets från Zara! Använd typ 1-2 gånger så skicket är som nytt🩷
Topp - Säljer denna så snygga blus💖🥰
Beige stickad polotröja - Säljer denna stickade polotröjan från other stories i storlek m
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Vit ribbstickad sweetheart-tröja - Trendig vit ribbstickad tröja med sweetheart-urringning och långa, vida ärmar. Sitter figurnära och har en snygg struktur i materialet. Perfekt för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
Mohair tröja - Superfin från hm kollektionen! Storlek xs men är oversized så passar s