Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Svart långärmad tröja från Dickies
Svart långärmad tröja från Dickies - 89 Svart långärmad tröja från Dickies - 90

Svart långärmad tröja från Dickies

Storlek: M/L
Märke: Dickies
Färg: Svart

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en svart långärmad tröja från Dickies. Den har en stor logga på ryggen och en mindre logga på bröstet. Tröjan är i bra skick!

Ebba
Ebba
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Röd oneshoulder topp - Säljer en snygg röd oneshoulder topp med smala axelband. Toppen är ribbad och har en tight passform.
Svart klänning från Gina Tricot - Säljer en elegant svart klänning från Gina Tricot. Den har en stilren design med en åtsittande passform och ärmlös stil. Klänningen är i nyskick!
Svart linne från Nelly - Säljer ett snyggt svart linne från Nelly. Det är ärmlöst med smala axelband och har fina spetsdetaljer längs kanterna. Är som ny, använd högst 3 gånger då ja inte tycker den passar på mig
Liknande annonser
Visa alla