Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Farfarströja i gråspräcklig färg
Farfarströja i gråspräcklig färg - 89 Farfarströja i gråspräcklig färg - 90 Farfarströja i gråspräcklig färg - 91

Farfarströja i gråspräcklig färg

Storlek: Medium
Färg: Grå

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin ”farfarströja” i grått. Knappt använd. Köparen står för frakten. Jag ansvarar inte för postens hantering. Jag visar bild på när jag skickar paketet. Vid fler intressen av objekt kan bud över begärt ingångspris läggas.

Sara
Sara
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
v-ringad ”farfars”tröja - en tjockare ocersize tröja i golf-modell / farfarströja från secondhand. Så snygg och skön men vet tyvärr inte märket!!  skriv för mer info 🫶🏼
Farfarströja i vinrött - Superfin Farfarströja i vinröd. Knappt använd.  Köparen står för frakten. Jag ansvarar inte för postens hantering. Jag visar bild på när jag skickar paketet. Vid fler intressen av objekt kan bud över begärt ingångspris läggas.
Blå farfarströja - Säljer en stilren blå långärmad tröja med knappar vid halsen. Inte riktigt min stil längre så säljer därav. Kontakta gärna vid frågor eller innan köp💙
Rutig farfarströja - (Lånade bilder) Säljer min tröja som jag köpte på plick för ca 1 år sen,  Jag har endast använt den 4-6 gånger och är i bra skick. Köpte den för 200kr och säljer nu för 110kr. Tröjan är overzied på mig som är xs, skulle säga att den är i M
Farfarströja - Vit farfarströja med gråa rutor från Dressman. Någon liten fläck men annars i bra skick😊
Västar i olika färger! Grå och beige! - Jag är Xs och västarna är i storleken S men de sitter på mig. De är supersnygga med en vit T-shirt eller skjorta under! Har använt de 4-5 gånger! Säljer båda för 150 kr!
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
stickad polotröja - så fin stickad polotröja från zara!! knappt använd 💗💗
Orange/korall stickad kofta - Slutsåld viral kofta från weekday (monki) med lapp kvar! Storleken är M för att få den lite större (sitter bra på mig som brukar ha S)  Köp gärna direkt!
🎸💋 Zadig & Voltaire polotröja – vinröd - nygg och edgy polotröja från Zadig & Voltaire i vinröd färg med vit text “KISS” framtill. Coola svarta knappar på ena axeln som ger en unik och trendig detalj. Perfekt statement-plagg för höst och vinter. Köpt i Paris för ca 1,5 år sedan för 1600kr. Passar S.  ✔ Bra skick ✔ Mjuk och skön kvalitet ✔ Trendig design med ikonisk Z&V-känsla ✔ Lätt att styla till både jeans och kjol  Ett måste för dig som gillar fransk rock-chic och plagg som sticker ut ✨
Rosa sportjacka med dragkedja - Lululemon define jacket ❣️söt rosa/ lite mot de lila hållet i färg. Säljer pga att jag inte andvönder längre. Lite nopprig som ni ser vid handleden, ingen ting som märks annars bra stick. Storlek US 4 ☺️
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Hm polotröja - Jättefin polotröja med ullblandning, tjockt stickat material❤️❤️❤️
Stickad tröja - nougat - Slutsåld!! Aldrig använd, prislapp kvar. Storlek 34. Material: 78% alpackaull,19%polyamid,3%elastan