Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Röd Stickad tröja från Ichi
Röd Stickad tröja från Ichi  - 89 Röd Stickad tröja från Ichi  - 90

Röd Stickad tröja från Ichi

Storlek: Small
Färg: Röd

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna helt oanvända stickade tröja från Ichi. Tröjan är röd och är i storlek small. Kontakta mig för fler bilder eller om du har frågor 😄 Även priset kan diskuteras

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Topp från zara  - Jag säljer denna helt oanvända topp från zara. Toppen är jättegullig men kommer tyvärr inte till användning.
Topp från Vila  - Jag säljer denna helt oanvända tröja från Vila. Den är i fint material av sammet men kommer inte till användning.
Skinnbyxor - Säljer dessa svarta skinnbyxor från Vila. De är endast använda ett fåtal gånger och är i fint skick.
Stickad tröja från Gant - En superfin mörkblå stickad tröja från gant. Den kommer tyvärr inte till användning. Storleken är 15 år/170 men skulle även säga att den passar XS/S.
Tröja från hollister - Säljer denna fina ljusblå tröja från Hollister i storlek M. Den är i bra skick och inte använd så mycket.
Hoodie från Adidas - Säljer denna hoodie från adidias som är i mycket bra skick och nästan aldrig använd. Hoodien är i storlek small.
Levis t-shirt - En vanlig basic Levis t-shirt som inte längre kommer till användning. Den är i storlek XS och är även i bra skick.
Blå T-shirt - Säljer denna helt oanvända t-shirt från laget 157. Den är i storlek small och är blå 😄
T-shirt från Gant - Säljer denna fina t-shirt från Gant som tyvärr inte passar längre. Den är i storlek 158/164 men passar även XS/S
T-shirt från levis - Säljer denna fina t-shirt från Levis. Den är i storlek small och är i fint skick 😄
Liknande annonser
Visa alla
Röd kofta med knyt från ICHI - Snygg röd kofta från ICHI med långa ärmar och ribbade axelpartier. Koftan har ett bälte i midjan för knyt och är gjord i ett mjukt stickat material som känns skönt mot huden. Perfekt för att addera färg till din outfit. Använd en gång så färgen inte passade min smak
Röd stickad tröja - Stickad röd tröja! Varm o skön
Röd stickad tröja - Långärmad röd stickat tröja från H&M.
stickad tröja från ICHI - tröja som är jättefin till hösten! 🍂säljer tröjan för att den inte riktigt är min stil och kommer inte till användning 🫶 skriv om ni vill ha mer info eller bilder. OBS! tröjan är lite stickig enligt mig❣️
Stickad tröja, röd - Stickad röd tröja från H&M. Tröjan är i storlek S och har en liten slits längst ner på både höger och vänster sida.
Röd stickad tröja - Säljer en supermysig stickad tröja som är perfekt för kyliga dagar. Den har en klassisk rund hals och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för höst och vinter! Något kortare modell.
Röd stickad tröja - Säljer en snygg röd stickad tröja som är perfekt för höst och vinter. Tröjan har en enkel design med långa ärmar och en rund halsringning. Den är mjuk och bekväm, perfekt för att hålla sig varm under kyliga dagar. Passar bra till både jeans och kjol!
Röd stickad tröja  - Säljer denna söta stickade tröjan ifrån Gina Tricot! Bra skick och tjockt och skönt material💕
Fortsätt i appen →