Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
HOL kofta S - Hej och välkommen till byTorén. Detta är en kofta från HOL i storlek M men sitter som S. Modell på bild är ca 182, 67kg. Plagget är i bra skick utan några defekter. Tveka inte på att höra av dig, även om det skulle vara minsta lilla;)
Kofta  - Riktigt fin kofta! Väldigt trendigt och kan inte bli fel. Storlek M och i bra skick!
Gant kofta S - Hej och välkommen till byTorén. Detta är en kofta från Gant i storlek S med normal passform. Modell på bild är ca 182, 67kg. Plagget är i bra skick utan några defekter. Tveka inte på att höra av dig, även om det skulle vara minsta lilla;)
Söt kofta - En fin och bekväm kofta som passar till mer finklädda tillfällen! Den har supersöt pärlor och jag tycker mycket om den, men tyvärr kommer den inte till användning💗 Skriv för ytterligare bilder och innan köp!💗
Kofta - En riktigt snygg randig kofta från MTWTFSS i storleken M. Tveka inte på att höra av dig vid eventuella frågor och funderingar! 😊✌️
Broadway kofta S - Hej och välkommen till byTorén. Detta är en kofta från Broadway i storlek M men sitter som S. Modell på bild är ca 182, 67kg. Plagget lite urtvättat men är annars i bra skick. Tveka inte på att höra av dig, även om det skulle vara minsta lilla;)
Indicode kofta S - Hej och välkommen till byTorén. Detta är en kofta från Indicode i storlek S med normal passform. Modell på bild är ca 182, 67kg. Plagget lite urtvättat men är annars i bra skick. Tveka inte på att höra av dig, även om det skulle vara minsta lilla;)
Dressman kofta S - Hej och välkommen till byTorén. Detta är en kofta från Dressmann i storlek S med normal passform. Modell på bild är ca 182, 67kg. Plagget är i bra skick utan några defekter. Tveka inte på att höra av dig, även om det skulle vara minsta lilla;)
Kofta
Kofta - 89 Kofta - 90

Kofta

Storlek: M
Märke: Franklin Marshall

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin kofta från Franklin Marshall (finns inte att köpa längre). Storlek medium!

Hannes Wenner
Hannes Wenner
(8)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans - Riviera Red jeans, storlek 31!
Axel arigato midnight low - Helt nya axel arigato midnight low! Säljs inte längre och är därmed väldigt svåra att få tag på.
kofta med dragkedja - Riktigt fet kofta från RPTDNM med gröna ribbade muddar och krage. Dragkedja framtill och patch på bröstet. Baksidan har tryck med texten 'RPTDNM 94'.
Svarta sneakers från Alexander McQueen - Använda några fåtal gånger, allt finns med! Stilrena svarta sneakers från Alexander McQueen med vit, chunky platt sula och klassisk snörning. Skorna är tillverkade i slätt skinn och har en minimalistisk design som passar perfekt till trendiga outfits.
Liknande annonser
Visa alla