Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler tröja - Moncler tröja helt ny. S men passar M
Moncler Tröja - Moncler tröja. Helt okej använd(Väldigt bra skick) Storlek S. Fraktar och möts ull
Moncler tröja - Säljer min jättegamla och jättesnygga monclertröja, storlek M men passar även Xs och S❣️
Moncler tröja  - M passar S Pris kan diskuteras
Moncler tröja - Moncler Enfant “Completo maglia girocollo” sweatshirt i mycket bra skick. Grå, lätt cropped modell med ton-i-ton logga på bröstet och tryck ”1952” på ärmen. Köpt på NK Kids som en del av ett set. Äkthetsmärkning med QR-kod finns (kan visas vid köp). Storleken syns tyvärr inte på tröjan (detta var ett set där storleken ofta bara stod på byxorna), men motsvarar ca xs-s  Nypris för set ca 6 000 kr. Mitt pris: 2 200 kr.
Moncler tröja - Bra skick inga defekt Passar en Large
Moncler tröja - Säljer en stilren vit sweatshirt från Moncler med deras ikoniska logga på bröstet och ärmen. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
En Moncler Tröja
En Moncler Tröja - 89

En Moncler Tröja

Storlek: M
Märke: Moncler

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En moncler tröja, använt 3-4 gånger. Men behöver ej mer.

A3
A3
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mocka Jackor  - Tre stycken jätte fina mocka jackor. Har använt några gånger, och känner att någon annan kan ha mer utnyttjande till de! Köptes i London. 300kr st, pris kan diskuteras. :)
Tröja  - En Basic rosa ish långärmad tröja, köpte i London förra året! <33
Adidas Träningströja  - En Adidas träningströja, köpt men aldrig använts. <33
Bumulls tröja  - En tröja köpt på Shein använde mycket i gymnasiet. Använder ej mer. <3
Vans tröja  - En vanströja använd fåtal gånger.  <333
Linnebyxor och skjorta  - Linne sett, aldrig använt. Köpt på Shein.
Tröjor  - Två ” Skims ” Liknade tröjor från Shein. Super fina och mjuka.
 Hoodrich  - En Hoodrich Hoddie, fick den men aldrig använt. Super fin o mjuk. Har även en dragkedja där framme!
Linnebyxor  - Linnebyxor från Designbysi, aldrig använt de. Köpt men endast legat i garderoben.
Tymo Ring - Detta är en plattång, som jag har använt max 3-4 gånger. Har ingen användning av den, men den är super bra för med lite tjockare hår då den plattar håret med ett drag. Den kommer med en dustbag också! 💕
Liknande annonser
Visa alla