Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Grå ribbad tröja
Grå ribbad tröja - 89 Grå ribbad tröja - 90

Grå ribbad tröja

Storlek: s
Märke: NA-KD
Färg: Grå

60 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Säljer en snygg grå ribbad tröja från NAKD. Den är långärmad och har en fyrkantig halsringning som ger en stilren look. Perfekt för höst och vinter, och passar både till vardags och fest. Tröjan är i bra skick och superbekväm!

Julia Johansson
Julia Johansson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå ribbad tröja  - Säljer en stilren grå ribbad tröja från NA-KD. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för lager-på-lager eller att bära som den är. Passar till många olika stilar och tillfällen.
Grå ribbad  tröja   - Grå ribbad tröja med slit i ärmarna. Strl S från Gina Tricot. Använd några få gånger men kan vara något nopprig i tyget
Grå ribbad tröja - Säljer en supermysig grå ribbad tröja med lång ärm och har en liten slits på båda sidorna. Använt fåtal gånger och i mycket bra skick. Har tyvärr klippt bort lappen så är inte säker på storleken, men den sitter som S🫶
Grå ribbad tröja - Säljer en stilren grå ribbad tröja med långa ärmar. Tröjan har en enkel design med rund halsringning. Garderobsrensning så kika gärna in övriga auktioner.
Grå ribbad tröja - Jättefin HELT NY tröja från nelly kostar 300 i butik 😋😋😋superskön perfekt för våren 😍
Grå ribbad tröja - Säljer en stilren grå ribbad tröja med långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar och lätt att matcha med olika outfits.
Grå ribbad tröja  - Säljer en grå ribbad tight tröja från gina i storlek S! Finns inga tecken på andvändning. Skriv vid intresse!! 💗
Grå ribbad kofta - Säljer en superfin grå ribbad kofta med knappar framtill. Den är croppad och har långa ärmar, perfekt och passar perfekt till jeans eller kjol. Perfekt för höst och vår! pris kan diskuteras💗
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Ljusgrå cropped kofta med knappar - Snygg ljusgrå cropped kofta med långa ärmar och knäppning framtill. Koftan har en enkel, stilren design och är perfekt att bära över ett linne eller t-shirt. Passar till jeans för en avslappnad look.inga defekter bra skick!
Vit off shoulder tröja - Trendig vit off shoulder tröja ifrån Bershka och köpt spanien avänd fåtal gånger derför säljer jag. Så fin och önska den kom till mer använding
zara topp - beige halvpolotröja från zara, bild från gamla ägaren❤️
Mysig kofta - Jättemysig lite större grå kofta i stickat material. Aldrig använd men jättesnygg till en tshirt eller linne under. Har även lappen kvar. Perfekt nu mot våren!! 💞💞
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Springfield i storlek M. Kan upplevas mindre i storlek, likt en S. Köpt i Spanien. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröjan från hm i storlek s
Skit snygg tröja från weekday - Så sjukt snygg tröja från weekday!! Aldrig använd då jag köpte en och fick sedan en exakt lika dan🥰 köpt för 359;- säljer för 200❤️❤️
Vintage kofta från Saint Tropez - Snygg beige/ljusrosa vintage kofta från Saint Tropez med v-ringning och långa ärmar. Koftan har smala ribbade muddar och knäpps med flera små knappar framtill. Tillverkad i ett tunt, mjukt material som sitter figurnära och passar perfekt till lager på lager. Saknas en knapp men inget man tänker på🤍🫶🏼