Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stone island tröja - Helt ny stone island tröja. I jättebra skick och jättefin pris kan diskuteras
Äkta stone Island tröja - Säljer denna stone Island tröja som jag köpte från stone Island för 2799. Köpte den för ca 1,5 år sen. Säljer den nu pga att jag inte använder den. Tröjan är i jättebra skick med bara 2 svarta små prickar under stone Island märket. Går säkert att få bort med vanisch eller nåt.
Stone Island tröja - Vit långärmad sweatshirt från Stone Island med klassisk rund hals och ikonisk logopatch på vänster ärm. Tröjan är gjord i mjuk bomull och har en clean, stilren look som passar perfekt till jeans eller cargo. Snyggt och enkelt statement-plagg för dig som gillar streetwear. #trendtriangeln (STORLEK L MEN PASSAR ÄVEN XL
Stone Island - Säljer en vit zip kofta från Stone Island med klassisk logotyp-patch på vänster ärm. Jackan har tett stora bröstficka. Perfekt för dig som gillar en avslappnad luck och vill ha något stilrent.
Stone Island tröja - Säljer just nu denna feta vita Stone Island tröja. Den är oanvänd med alla tags kvar. Den är i storlek Xxl men passar även xl. Vid frågor är det bara att skriva. Perfekt julklapp också!!!
Äkta Stone island tröja  - Tröjan har en liten fläck som syns på bild 1, vet inte om den går bort i tvätt, har inte provat. Utöver det så är den i bra skick. Tröjan är äkta såklart
Stone Island tröja - Stone island tröja, inga fläckar eller hål
Stone island tröja
Stone island tröja - 89 Stone island tröja - 90 Stone island tröja - 91

Stone island tröja

Storlek: S men passar M
Färg: Vit

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Haft 1 år köptes från johnells för 2500kr men blivit för liten

Ilyaas
Ilyaas
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Brun babydoll kofta från Hollister  - Säljer en brun kabelstickad kofta från Hollister i storlek XS. Koftan har lång ärm, knappar hela vägen framtill och en fyrkantig halsringning. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för en autumm 2000s vibe.
Stickad kofta - Jätte söt stickad kofta från Lindex, inte använd jätte mycket🤍
Vit kofta med v-ringning och knappar - Säljer en stilren vit kofta med v-ringning och dekorativa knappar framtill. Tröjan har lång ärm och är något croppad, vilket ger en modern look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en fräsch outfit. ❤️
Brun ribbad topp från & Other Stories - Säljer en brun ribbad topp från & Other Stories i storlek XS. Toppen har korta ärmar, hög hals och ett coolt rynkat tyg med vågiga ribbor som ger en unik struktur. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Enbart använd 1 gång. Har 2 andra i likadan tröjor i svart och vinröd i samma strlk. Kan tänka mig att sälja alla 3 st för 160 kr💗
Grå stickad zip hoodie - Säljer en grå stickad zip up från bikbok💕
Zadig & Voltaire tröja med rosa döskalle - Så himla snygg Zadig & Voltaire tröja me så cool rosa döskalle på ryggen!!💕💕💕 den har ett litet hål som är igen sytt som syns på sista bilden, men det syns verkligen inte mycket alls💕💕
Fest topp Gina Tricot - Snygg olivgrön långärmad topp från Gina Tricot i storlek S. Du kan antingen ha den till en fest eller bara ut med vänner, jättefin och mjuk. Toppen har en unik skärning med öppen detalj vid halsen och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med en twist.