Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stikad tröja GANT - Säljer en stilren mörkblå stikad tröja från GANT.  Perfekt för både vardag och speciella tillfällen. Den är tillverkad i ett mjukt och tunnt material som ger en bekväm passform. Storlek 16 år/ 176cm men sitter ungefär som S. Skicket är bra förutom att den är lite nopprig. Köpt på kidsbrandstore nypris runt 800kr. Hör av er vid frågor eller funderingar!
Stikad tröja - Säljer en stilren mörkgrå stikad tröja i merinoull från H&M. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för en enkel och klassisk look och den passar till mycket. Storlek M, sitter som M Slimfit och är i mycket bra skick. Hör av er vid frågor eller funderingar!
Burberry Zipper - Helt ny skick zipper hoodie från Burberry. Perfekt för höst och vinter. Alla tags finns (FÖRST TILL KVARN). Priset kan diskuteras!
Gucci zipper - Jag säljer min Gucci zipper. Den är helt ny och helt fläckfri. Kvaliteten är jättebra och passformen sitter som den ska. Om du har frågor eller funderingar så är det bara att höra av sig.
Stikad tröja  - Fin stikad tröja från vero moda . Världens finaste lila färg.
Stikad tröja  - Grå stikad tröja från vero moda.
Stikad zip tröja  - Stikad zip tröja ifrån Jack and Jones aldrig använd
Ralphlauren zipper - Helt ny
Stikad Zipper
Stikad Zipper  - 89 Stikad Zipper  - 90 Stikad Zipper  - 91 Stikad Zipper  - 92 Stikad Zipper  - 93

Stikad Zipper

Storlek: S
Märke:

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S Kan deiskuter pris

Samuel
Samuel
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusblå Nike t-shirt med logga - Fräsch ljusblå t-shirt från Nike med klassisk vit swoosh på bröstet och diskreta vita detaljer på axlarna. T-shirten har rund hals och korta ärmar, perfekt för dig som gillar sportig och clean stil. Materialet är lätt och andas, vilket gör den grym för träning.
Vit långärmad tröja från DEPT de la GALERIE - Vit långärmad tröja från DEPT de la GALERIE med svart tryck både fram på bröstfickan och stort på ryggen. Tröjan har rund hals, muddar vid ärmslut och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för en clean och stilren look. ( Oanvänd )
Grå hoodie i ull från Cole Buxton - Snygg grå hoodie från Cole Buxton i mjuk ullmix. Tröjan har en oversized passform, huva och stora svarta CB-bokstäver broderade framtill. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha något riktigt bekvämt och stilrent.
Svart Moncler pufferjacka med huva - ( Pris kan diskuteras )Säljer en svart glansig pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har Moncler-logga på ärmen, flera fickor och en riktigt fet, vadderad look. Perfekt för dig som vill ha en stilren och varm jacka med streetkänsla.
Moncler maya - Säljer min helt nya moncler jacka st 1 S/M, Svart. Kan skickas mot fraktkostnad
Rosa stickad tröja från Ami Paris - Säljer en rosa stickad tröja från Ami Paris med deras ikoniska vita hjärta och A på bröstet. Tröjan har ribbade muddar, hög hals och är långärmad. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look med en touch av streetstyle. (oanvänd) passar också för S
Liknande annonser
Visa alla