Alla kategorier > Mode > Kläder > Tröjor & Koftor
Jätte fin sommar tröja☀️Man kan ha den öppen och stäng på alla sätt❤️
Jätte fin sommar tröja☀️Man kan ha den öppen och stäng på alla sätt❤️ - 89 Jätte fin sommar tröja☀️Man kan ha den öppen och stäng på alla sätt❤️ - 90 Jätte fin sommar tröja☀️Man kan ha den öppen och stäng på alla sätt❤️ - 91

Jätte fin sommar tröja☀️Man kan ha den öppen och stäng på alla sätt❤️

Storlek: XS/S
Färg: Vit

129 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stockholmsstil och jättteee fin sommartröja

24 stil!!
24 stil!!
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Man kan ha den i Oversize  -  randig tröja, har luva
Vit tröja med snören som man kan dra i på sidan - En väldigt fin och oanvänd tröja
Jätte söt höst tröja (den vita fläcken är på spegeln inte på tröjan - Jötte bra skick helt oanvänd
Ljusrosa tröja med glittrigt hjärta som man kan ändra färg på - Säljer nu denna coola ljusrosa tröja som har ett rosa paljetthjärta på och drar man paljetterna åt andra hållet vlir det ett silvrigt brustet hjärta. Knappt använd så skicket är bra. Storlek 146-152 men passar mig som brukar ha xs eller s också!
Jätte fin svart tröja, med lite öppen bröstkorgen, skulle nog säga storlek S på den eller XS  - Tröjan är lite tight och kan vara lite genomsnittligt men de synss inte så mycket
Säljer den här tröja från hm. Den är storlek 146/152 Och den är bra att ha på sig i vintern  - Den är bra att ha på sig i vintern
En super snyg tröja från lager 157 som är superfin. Man kan styla den här tröjan till massa klädesplagg❤️😽 - Den här tröjan är så himla kön man vill liksom ha på sig den hela tiden❤️😽👌🏼
Andra annonser från Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit kofta från H&M med pärlemorknappar - Mysig vit kofta från Gina med pärlemorknappar framtill. Koftan är stickad, har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Trendig beige kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringning. Koftan har långa ärmar, knappar framtill och en croppad passform. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en snygg look.
Isabel Marant tröja  - Säljer denna Isabel Marant sweatshirt i storlek 36/S🩷
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek XS. Koftan har djup v-ringning, stora knappar framtill och två fickor. Perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit ribbad kofta med stora knappar - Säljer en krämvit ribbad kofta med stora mörka knappar och två fickor framtill. Koftan har en avslappnad, lite boxig passform och är gjord i ett mjukt stickat material. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Vit stickad kofta - Söt vit stickad kofta med v-ringning. Koftan är kortare i modellen och har långa ärmar. Perfekt att matcha med linne eller topp under för en trendig look.
Jaded London jacka  - Storlek L, blir snyggt oversized! Köpt för över 2000kr