Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ihålig tröja  - Super söt!
Ihålig kofta - Söker denna ihåliga cardigan/koftan från HM. Strl S/M
Grön ihålig kofta  - Bra skick knappt använd fin kofta
Röd ihålig tröja Cinema  - En super snygg ihålig röd tröja från Cinema☺️ Passar jättebra under en topp eller t shirt🤩 Den har dock ett hyfsat stort hål som man ser på bilden men syns knappt om man stoppar ner den❤️ Storlek 146/152💕💕
söt ihålig kofta - supersöt ihålig kofta🐮 fin & skön till soliga dagar. Storleken varierar berorende på hur man personligen vill att det ska sitta. Jag på bilden är M och skulle även säga att det är M-L :3 Tillkommer frakt :D
Tröja - Väldigt fin tröja i olika material- virkat, stickat, ull, glitter💙🤍🤎
Tröja  - Super söt vit baströja som är perfekt nu till hösten. Den är från monki i storlek s💗
Ihålig tröja
Ihålig tröja  - 89

Ihålig tröja

Storlek: S/36
Färg: Vit

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så söt ihålig/virkad tröja som passar så bra till vardags men också som coverup på stranden eller sommaren!!! Den är i storlek S🫶

Sellout
Sellout
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Trekvartsärmad tröja - Jättefin stickad Trekvartsärmad beige tröja från uniqlo
Svart träningsjacka från Lululemon - Storlek 4. Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Rosa kofta från Milano Italy - Supersnygg korall/rosa kofta från milano italiy!
Beige brun stickad kofta  - Skit snygg!! Storlek m/l men passar mig som brukar ha s och tycker inte att den är s stor❤️slutsåld
Stickad kofta  - Säljer denna stickade koftan från hm i storlek xs
Stickad sipUp  - Mysig ljusblå stickad sipup med dragkedja framtill och breda ribbade muddar. Tröjan har huva med snörning.
Beige kofta med v-ringning och knappar - Jättefin beige kofta från Gina tricot i storlek S. Använd runt två gånger