Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart croppad kofta med dragkedja - Svart croppad kofta med dragkedja framtill och hög krage. Tröjan har lång ärm och är i ett mjukt, stretchigt material som känns skönt mot huden. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Svart fluffig kofta - Svart fluffig kofta från Newyorker. Storlek M. Använd 1 gång. Köparen står för frakten!💗storlek M men sitter som en XS/S
svart topp/kofta - säljer denna som kan användas som topp och kofta. Storlek XS
Svart och vit kofta med pärlknappar - Snygg svart kofta med vita ribbade detaljer och pärlknappar framtill. Koftan har två dekorativa fickor med pärldetaljer och rund halsringning. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en twist. Långärmad och mjukt stickad material.
Svart kofta  - Basic svart kofta från ISOLDE, storlek S
Svart kofta - Säljer en svart kofta som är sparsamt använt. Kan finnas spår av användning.
svart kofta
svart kofta  - 89 svart kofta  - 90

svart kofta

Storlek: S
Märke: New Yorker
Färg: Svart

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart stickad kofta

Dlsjjsahjssj
Dlsjjsahjssj
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå stickad zip hoodie - Säljer en grå stickad zip up från bikbok💕
Vit kofta med v-ringning och knappar - Säljer en stilren vit kofta med v-ringning och dekorativa knappar framtill. Tröjan har lång ärm och är något croppad, vilket ger en modern look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en fräsch outfit. ❤️
Brun babydoll kofta från Hollister  - Säljer en brun kabelstickad kofta från Hollister i storlek XS. Koftan har lång ärm, knappar hela vägen framtill och en fyrkantig halsringning. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för en autumm 2000s vibe.
Brun ribbad topp från & Other Stories - Säljer en brun ribbad topp från & Other Stories i storlek XS. Toppen har korta ärmar, hög hals och ett coolt rynkat tyg med vågiga ribbor som ger en unik struktur. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Enbart använd 1 gång. Har 2 andra i likadan tröjor i svart och vinröd i samma strlk. Kan tänka mig att sälja alla 3 st för 160 kr💗
Zadig & Voltaire tröja med rosa döskalle - Så himla snygg Zadig & Voltaire tröja me så cool rosa döskalle på ryggen!!💕💕💕 den har ett litet hål som är igen sytt som syns på sista bilden, men det syns verkligen inte mycket alls💕💕
Vit stickad tröja från Ami Paris - Vit fin stickad tröja från Ami (Alexandre Mattiussi) | Tröjan är i fint skick | Skriv vid funderingar |
Zara kofta  - Säljer denna super fina Zara kofta storlek M passar dock S/M. Fint skick använd fåtal gånger