Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Långärmad tröja  - Grå långärmad tröja i storlek M från UNI style💕
Jättefin långärmad tröja  - Köpt second hand men är ändå i perfekt skick.
Långärmad tröja - Säljer nu en snygg tröja ifrån Bläck, köpte den för några veckor sen för 699 kr och glömde returnera i tid så lägger nu ut den för 399 kr. Färgen är marinblå, storleken är M och den är helt oanvänd bortsätt från att jag har provat den hemma då. (Det är spegeln som är smutsig inte tröjan)
Långärmad tröja - Långärmad äta tröja ifrån Harvard, lite smutsig men den kan tvättas innan den skickas om man vill
Långärmad tröja  - Aldrig använd då den var för stor. Storlek M Pris kan diskuteras
Långärmad tröja med detalj  - En långärmad lite kortare tröja med en snörr detalj mellan brösten.
Långärmad tröja  - Långärmad tröja med luva från ralph lauren. I nyckick. Storlek 160 men skulle säga att den är som en xs/s. Köpt på kidsbrandstore
Långärmad tröja
Långärmad tröja  - 89

Långärmad tröja

Storlek: MEDIUM

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg tröja från neff deadmaue5 print på storlek medium sitter som large köparen står för frakten om den ska skickas

Bhs_retrohörna
Bhs_retrohörna
(1)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Intressekoll på kofta - Intressekoll på denna as snygga kofta💕är osäker på om jag vill sälja den eller inte så kom gärna med bra bud💖
Abercrombie & fitch zip - En zip från Abercrombie & fitch i storlek M ”muscle”. Upplevs mindre i storlek, likt en S. Det finns små små bruna prickar i flera delar av tröjan (skriv för bilder) Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
ljusrosa stickad kofta från gina! - supersöt och fin stickad tröja som ja säljer därför att ja knappt använder den, använd fåtal gånger och är i väldigt fint skick. koftan är från gina young och är i storlek 170! supersnygg att ha till vad som helst!💕
Lila stickad kofta  XS - Kort lila stickad kofta från Gap i storlek XS. Koftan har ett grovt kabelstickat mönster, bred krage och stängs med en stor knapp framtill. Perfekt att slänga över en topp för extra värme och stil.
Mörkblå stickad kofta Maison Margiela - Säljer en mörkblå stickad kofta från Maison Margiela. Koftan har en clean look med silverfärgad dragkedja framtill, ribbade muddar och hög krage. Perfekt för lager på lager under höst och vinter. Klassisk Margiela-tag i nacken.
Russemerch hoodie  - Säljer en schysst hoodie från russemerch. Den är i mycket bra skick och i storleken S. Priset är inte hugget i sten och kan diskuteras vid intresse🤩🙌
Stickad kofta med spetsdetalj  - En kofta från Rita Ros Collection i storlek TU (one size), uppskattad till en S. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!