Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Y2k tröja - Cool beige topp köpt på Urban Outfitters runt 400 kr men säljs inte längre. Har små täcken på användning men ingenting man tänker alls på. I st M men små storlekar så sitter perfekt på mig som är XS/S. Perfekt att ha till vardags eller fest. Pris kan diskuteras.
Y2K tröja  - Y2K tröja  Aldrig använd Flera bilder kan skickas i fall du är intresserad
Y2k tröja  - Unik och köpt vintage💘 Inga defekter💘
y2k New school 1988 tröja   - Bra skick, sällan använd, inga defekter 🩷 kontakta vid frågor
Y2k tröja  - Köpt vintage💘
Y2k tröja  - Köpt vintage💘 inga defekter💘
Y2k tröja!💋 - Superdupercool gul y2k tröja! Den är i barnstorlek och passar motsvarande XXXS! Den är i bra skick utan defekter. Har en likadan i blå! Skriv för mer info!💋
Y2k tröja
Y2k tröja - 89 Y2k tröja - 90

Y2k tröja

Storlek: L

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tröja med trekvartsärmar och med coolt mönster. Är storlek L men liten, skulle mer säga storlek M. Kostar 100kr+frakt.💗

Ester
Ester
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige stickad kofta från Zara - kortärmad stickad tröja från zara med knapp framtill, perfekt till lager på lager❣️
Kofta - Fin stickad kofta, bilderna är från förra ägaren och knappen har tyvärr lossnat men är superfint att stänga den med tex en hårklämma!😇Annars i superfint skick!
”amoreMio” stickad tröja  - En stickad tröja från Subdued i storlek XS. Kan upplevas större i storlek, likt en S. Material: 40% polyamid, 30% viskos, 25% ull, 5% Kashmir. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Grå kofta från Gina Tricot - Grå kortärmad kofta från Gina Tricot med v-ringning och snygga knappar framtill. Modellen är figurnära och sitter väldigt smickrande på kroppen.🥰 Endast använd 2 gånger så skicket är som nytt🤍
Intimissimi tröja - Intimissimi tröja i bra skick, men defekt som syns på sista bilden. Xs/S
Softgoat tröja - SÅ snygg
Tröja med knappar - Jätte fin vit tröja från Ginatricot, han ändast använt en gång🤍
Beige polotröja från H&M, storlek M💖 - Säljer en beige polotröja från H&M i storlek M. Tröjan har en hög, ribbad krage och är stickad med grova muddar vid ärmslut och nederkant 🌟 Säljer då den är lite kort för min smak! 💗Lånade bilder men fotar imorgon (18e januari)