Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Aelfric Eden tjocktröja - Perfekt skick, knappt använd. Oversized
Aelfric eden tröja - En grönvitgrå tröja som är som gott som nytt.
Aelfric Eden cardigan  - Oanvänd aelfric Eden knitted cardigan  Nypris: 614kr
Blåvit tröja köpt från Aelfric Eden - Fin i tyget inga skador eller fläckar. Använd fåtalet gånger.
Sweater - Grålila tröja från weekday i najs material! Den är typ lite ”tung” i materialet eller vad man ska säga vilket gör att den får väldigt snygg passform!! (Färgen är som på första bilden där den ligger rakt i dagsljus)
Sweater - Röd sweatshirt med texten ”newport” 😵❤️ 90tals vibe. Passar både herr och dam
sweater - oversized tröja som jag köpte ifrån plick. bra skick, har knappt använt.
hannass
hannass
Aelfric Eden, Sweater
Aelfric Eden, Sweater - 89 Aelfric Eden, Sweater - 90

Aelfric Eden, Sweater

Storlek: M

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En suuuuuper gullig sweater från Aelfric Eden med dinosaurier på. 🦖 Köpt från Aelfric Eden’s hemsida för ca 600kr. Aldrig använd, endast testad. Säljer då jag har en likadan redan! 💞

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad kofta från zara - Suuuper snygg och populär kofta från Zara , super gosig och varm och aldrig kommit till användning därav är den i nyskick ☺️
Beige topp med spets från Intimissimi - Supersnygg beige långärmad topp från Intimissimi i mjuk ull och kashmir. V-ringad med fina spetsdetaljer både vid halsringningen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar en feminin och stilren look. Köptes för 700kr och säljs för 550 kr ( pris kan diskuteras )
Figursydd Randig kofta  - Säljer en randig, figursydd, populär kofta.  Koftan har lång ärm, dragkedja framtill och är tillverkad i ett stickat material. Snygg och trendig passform som sitter tajt och framhäver midjan.
Svartvit stickad tröja & Other Stories - Säljer en fluffig stickad tröja från & Other Stories i storlek XS. Tröjan har ett coolt svartvitt mönster med breda diagonala ränder och rund hals. Materialet är mjukt och ger en mysig känsla, perfekt för att hålla sig varm under kyliga dagar.
Tröja - Tröja från gina
Vit stickad topp från H&M - Supersöt vit stickad topp från H&M med korta ärmar och rund hals. Tröjan har en ribbad struktur och en peplum-liknande volang nedtill som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som gillar en clean och chic stil.
Gina hoodie. Figurnära hoodie från Gina tricot i grått - Tröjan har långa ärmar och ribbad. Sitter tight men är väldigt stretchig. Jättefin tröja och jätteskönt material
Grå stickad tröja - Mysig grå stickad tröja med breda, långa ärmar och rund hals. Tröjan har en loose och oversized passform som ger en chill vibe. Perfekt att slänga på sig när det är kallt ute. Materialet är fluffigt och mjukt, vilket gör den extra skön.