Alla kategorier / Mode / Kläder / Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja  - Säljer denna vinröda tröja från & other stories, aldrig använt den köptes i december, ny skick alltså. Skriv för mer privata bilder. Det är den modellen som inte är så lång ganska vanlig passform.
Stickad tröja - Stickad grå tröja från Gina i storlek xs.
Stickad tröja - Mörkbrun stickad tröja😍I storlek xs men är oversized så passar även s och m🫶🏻
Stickad tröja  - Söt stickad tröja med volang. Tunn i matrealet så fin nu till våren💕
Stickad tröja - Grå stickad tröja från vero moda i storlek s. Den är lite nopprig men fortfarande fin!
Stickad tröja  - Beige stickad kofta, med knappar från Zara!
Stickad tröja - En stickad tröja som man knyter i sidan från gina trickot. Storlek S
Stickad tröja
Stickad tröja  - 89 Stickad tröja  - 90

Stickad tröja

Storlek: S

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättemysig stickad tröja med stora volangarmar som är perfekt nu till hösten. Tröjan är från Ginatricot och är i st S men passar som M också eftersom den är lite större i modellen. Använd fåtal gånger och är inte nopprig, den ser ut som ny.

ryanalaswad
ryanalaswad
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla