Alla kategorier / Mode / Väskor
Handväska
Handväska - 89 Handväska - 90 Handväska - 91

Handväska

Storlek: X
Kategori: Väskor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna supperfina beige/smutsvita handväskan! Ingen aning om märke då den är köpt secondhand och inget märke syns! Köpte för 200kr, säljer för 100kr+frakt! Den har fransdetaljer och massor med förvaring! Vid större intresse blir det budgivning <3

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Handväska - Snygg handväska från hm,använd 1 gång så väldigt bra skick🙏🏻skriv om du har frågor eller funderingar 💓
Handväska - Handväska från hm, aldrig använd, perfekt till skolan elelr som handbagage när man reser
Handväska - En superfin och söt handväska i bra skick! Den har ”orm” mönster som kan ses på sista bilden. Har använts en del, så har någon liten smutsfläck på sig, kan skicka bild om man är intresserad, men har de senaste bara hängt i garderoben. I övrigt fint och bra skick!💕
Handväska - Säljer min fina handväska i ormskinn mönster! Den är i superbra skick och har fina silverdetaljer🤩🥰🩷
Handväska - Vit handväska. Knappt använd. Vill sälja för har en liknande redan😊 (Perfekt till studenten)
Handväska  - Vit "bubblig" handväska från Gina Tricot. Nyskick och superfin❤️ skriv för frågor/ bilder
Handväska  - Vit liten handväska från shein. Aldrig använd
Vit Handväska  - Köpt från shein. Aldrig använd
Fortsätt i appen →