Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska med guldiga broderier - Snygg svart axelväska från River Island med guldiga kedjehandtag och broderade blommor framtill. Väskan har dekorativa snörningsdetaljer längs kanterna och är tillverkad i skinnimitation. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik accessoar.
Svart axelväska med broderade blommor - Svart axelväska i mocka med broderade blommor i pastellfärger på locket. Väldigt fin och vintage. Skriv om du har frågor💗
Svart mocka axelväska med broderi - Cool svart axelväska i mocka med snygga spännen och dekorativt broderi längs kanten. Ett spänne på ena facket är trasigt men inget som påverkar väskan o inget man tänker på. Skriv för fler bilder eller prisförslag
Desigual blommig axelväska med broderi - Färgstark axelväska från Desigual med blommigt broderi och flera praktiska fickor framtill. Väskan har svarta detaljer i skinnimitation, dragkedja upptill och justerbar axelrem. Mix av rosa, röd, vit och lila toner med coola mönster och broderade blommor. Axelremmen flagnar!
 Helt ny Svart Kuromi axelväska med broderi - Snygg svart axelväska med justerbar rem och broderad Kuromi-figur på framsidan. Väskan har vita detaljer och spännen framtill, samt magnetlås. Tillverkad i syntetmaterial och perfekt för dig som gillar kawaii-stil.
Svart axelväska i mocka med broderi - Stilren svart axelväska i mjuk mocka med dekorativt broderat blommotiv på locket. Väskan har ett långt axelband, praktiskt innerfack och dragkedja på baksidan. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en klassisk vibe till din outfit. 19 cm hög och 20 cm bred
Snoopy axelväska med blommor - Använde mycket 2023 men inte längre 💔💔
Blommig svart axelväska från Fiorelli - Snygg svart axelväska från Fiorelli med blommigt mönster i beige, rosa och vitt. Väskan har en praktisk dragkedja framtill och är gjord i skinnimitation med struktur. Perfekt storlek för det viktigaste och har en modern vibe.
Svart axelväska med blommigt broderi
Svart axelväska med blommigt broderi - 89 Svart axelväska med blommigt broderi - 90 Svart axelväska med blommigt broderi - 91 Svart axelväska med blommigt broderi - 92 Svart axelväska med blommigt broderi - 93

Svart axelväska med blommigt broderi

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin svart axelväska i skinnmaterial med vackert broderade blommor i rosa, rött och vitt. Väskan har en justerbar axelrem och är dekorerad med små nitar. Invändigt finns en praktisk dragkedjeficka för extra säkerhet. Köparen står för frakt, skickar spårtbart PostNord paket.

VILMA GB
VILMA GB
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Beige/Taupe handväska  - Använd fåtal gånger. Axelband medföljer, se bild. Köpt i en butik i Nice.
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
By Malene Birger väska - Stilren väska från Malene Birger i modellen Abigail, smala axelband, insidan är rymlig och har en matchande innerficka. I fint skick 🩷
Caviar väska  - En sofistikerad axelväska i strukturerat caviar-läder som kombinerar klassisk elegans med modern funktion. Väskan har ett stilrent quiltat mönster som ger ett exklusivt uttryck och samtidigt gör lädret extra slitstarkt och tåligt för vardaglig användning.  Den silverfärgade kedjeremmen, flätad med läder, ger en lyxig känsla och kan bäras både på axeln eller i handen. Väskans lock stängs med ett dekorativt vridlås i metall som ger ett diskret men ikoniskt intryck.
mönstrad axelväska - Mer info vid diskussion❤️helt ny