Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dkny väska - Rymlig höst väska
DKNY väska  - DKNY vintage väska
DKNY väska  - Fin DKNY väska i skinn och tyg klassiska loggor på tyget
Dkny väska - Väldigt fin o praktisk väska från DKNY köpte den för 3000kr så jag säljer den för 2000kr
Väska DKNY - Väska från DKNY,äkta, välanvänd med slitage.
DKNY väska - Hej, helt ny DKNY Väska, passar perfekt för telefonen och plånboken. Pris kan diskuteras!
Dkny väska
Dkny väska  - 89 Dkny väska  - 90 Dkny väska  - 91

Dkny väska

Storlek: -
Kategori: Väskor

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina Dkny väska. Superfin och äldre modell. Har ett magnetfack både inuti och på framsidan som man ser på första bilden. Axelbanden går att reglera och väskan är i fint skick. Den har en liten fläck på baksidan (se sista bilden) men annars är allt fräscht. HÖGSTA BUD: 450kr

Olivia
Olivia
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Klackar  - Säljer mina oanvända klackar från Zara, strlk 40. Jättesköna och fina, men har bara inte kommit till användning. Ej mina bilder, men kan skicka om det önskas!
Ring L8 Hasselblad  - Säljer min FKN STAR ring från L8Hasselblad. Kommer ej till användning.
Liknande annonser
Visa alla