Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige axelväska  - Säljer en stilren beige axelväska, rundad form och dragkedja upptill. Väskan har ett mjukt handtag och minimalistisk design utan synliga loggor eller mönster. Perfekt för dig som gillar en clean och modern look.
Beige axelväska från Lacoste - Säljer en stilren beige axelväska från Lacoste med klassisk krokodillogga på framsidan. Väskan har ett justerbart axelband och insidan är fodrad med randigt tyg och har en praktisk dragkedja. Perfekt för dig som gillar enkel och snygg design.
Beige axelväska från Valentino - Stilren beige axelväska från Valentino med guldfärgad kedja och ikoniskt V-spänne framtill. Väskan har dekorativa guldkedjor som hänger ner och ett rymligt fack med innerficka med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg detalj till din outfit. Köpte för 850kr
Beige axelväska från H&M - Säljer en stilren beige axelväska från H&M med justerbar bred rem och praktiskt handtag. Väskan har ett stort huvudfack, en mindre ficka framtill med dragkedja och silvriga detaljer. Perfekt storlek för mobil, plånbok och andra essentials.💕💕
Beige axelväska från Lacoste - Säljer en beige axelväska från Lacoste med klassisk krokodillogga på framsidan. Väskan har ett lock, en framficka med dragkedja och en bred röd och vit axelrem som ger en sportig vibe. Perfekt för att bära dina essentials och hålla stilen.
Beige axelväska från OBEY - Säljer en caramel grön axelremsväska från OBEY med svart justerbart band som har 5 fack med dragkedja. Helt oanvänd och ny, säljer då jag aldrig kommer ha användning för den. Köpt på zalando för 799kr och som dessutom är slutsåld.💕
Beige axelväska med låsdetalj - Snygg beige axelväska med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har silverfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en dekorativ låsdetalj framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och har innerfack för småsaker.🫶🏻💗
Beige axelväska med kedja - Begie axelväska i skinnimitation med grov silverfärgad kedja som axelrem. Väskan har rundad form och stängs med dragkedja upptill. Insidan är svartfodrad.
Beige axelväska emo
Beige axelväska emo - 89 Beige axelväska emo - 90 Beige axelväska emo - 91

Beige axelväska emo

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: vet ej
Färg: Beige
Skick: Bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en beige axelväska med ett coolt tryck och texten '1968' på framsidan. Väskan har en justerbar brun axelrem och en dekorativ spänne på framsidan. Perfekt för vardagsbruk och ger en avslappnad stil. Den är i bra skick och redo för nya äventyr!

Bailey
Bailey
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Dirtcult windbreaker  - Har en oanvänd dirtcult windbreaker då jag köpte fel storlek, har aldrig använt den ute bara testat den inne..
Jeans y2k - Tjaa!!! Säljer mina 1år gamla Jeans jag köpte av min kompis, säljer för de inte min stil längre😔 Byxorna känns nästan helt nya förutom dår de gått sönder vid fötterna!! (Priset kan diskuteras)💸🤝
Björn Borg tjocktröja - Gammal tröja som känns nästan ny, säljer då den inte passar min stil😁 (Pris kan diskuteras)💸😁🤝😁
Emo tröja🪓😨 - Köpt på shein för ca 200kr😔 Använd 2/3 gånger!!! 🤷‍♂️💸🤷‍♂️
Egen design/manisk🤪 - Säljer min vackra egengjorda t-shirt jag gjorde när jag va manic🤪🫨  (Skicka bud!!)💸💸❄️
Y2k sweatshirt  - Feeeet tröjja lite croped, men säljer för använder aldrig😝😝😝
Blå jeans från True Religion - Säljer ett par blå jeans från True Religion med slitna detaljer och kontrastsömmar. Jeansen har en klassisk femficksdesign och en läderpatch med logotyp på baksidan. Perfekta för en avslappnad stil.
Mörkblå jeans med tryck och broderi - Unika mörkblå jeans med stora bakfickor och detaljerat tryck i vitt och grått över hela baksidan. Texten 'Sovereign Empire' i gotisk stil och broderade mönster ger ett edgy och konstnärligt uttryck. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.
Liknande annonser
Visa alla