Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart handväska från Anna Field - Stilren svart handväska från Anna Field med guldfärgade metalldetaljer och strukturmönstrad yta. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, perfekt för dig som vill ha en snygg och praktisk väska till exempelvis skolan. Praktisk innerficka. Mycket fint skick på väskan
Svart handväska från Anna Field - Snygg rymlig svart handväska. Köpt för nåt år sen men har använt max 3 gånger. Ett längre oanvänt axelband tillkommer. Perfekt till skolan och rymmer både dator och böcker. Skriv om ni har några frågor
Svart handväska från Anna Field - Snygg svart handväska från Anna Field med guldfärgade detaljer. Två handtag och medföljande axelrem. Tillverkad i slätt skinnliknande material och passar perfekt till en trendig look. Den är nästan helt ny men köpt för ett tag sedan, säljer den för att den bara har stått i ett skåp utan att använda den.
Svart handväska från Anna Field - Elegant svart handväska från Anna Field med stilren design. Väskan har en dekorativ spänndetalj på framsidan och är tillverkad i syntetmaterial. Insidan är rymlig med en dragkedjeficka för extra förvaring. Perfekt för en chic och modern look. Aldrig använd.
Svart handväska från Anna Field - Snygg svart handväska från Anna Field i skinnimitation med guldfärgade detaljer och dragkedja. Väskan har både handtag och axelrem samt ett blommigt foder på insidan. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver till vardagen. Skavanker finns på sista bilderna
Handväska anna field - Passar även bra som skötväska
Svart plånbok från Anna Field - Snygg och stilren svart plånbok från Anna Field med dragkedja och en praktisk rem. Perfekt för att hålla ordning på kort och kontanter. Enkel och elegant design som passar till alla tillfällen. Köpt för 169 och är använd ett par gånger
Svart väska från Anna Field - Fin väska från Anna Field. Använd ett par gånger men är som ny, funkar till skolan men även för annat. Det finns ett ”datorficka”, två mindre fack och ett stort. Får plats med massa saker
Svart handväska från Anna Field
Svart handväska från Anna Field - 0 Svart handväska från Anna Field - 1 Svart handväska från Anna Field - 2 Svart handväska från Anna Field - 3 Svart handväska från Anna Field - 4

Svart handväska från Anna Field

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Anna Field
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Elegant svart handväska från Anna Field med guldfärgade detaljer och dragkedja. Allt är fullt fungerande. Det ända är att axelremen inte följer med då jag inte fick den när jag beställde väskan, därmed priset. Snygg, inte för stor men fortfarande rymlig inuti. Den har en dragkedja ficka inuti och en vanlig. Köpt för 500 kronor för ett tag sen men nu finns den inte längre. Men säljer den nu för 400 kr. Skriv privat vid frågor eller andra funderingar.

Saga
Saga
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger i quiltat skinn med silverfärgad kedja och ikoniskt örnhuvud som spänne. Väskan har en kompakt form och coola detaljer som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edge.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Zadig & Voltaire väska  - Säljer nu min Zadig väska. Köpte den för några månader sen på Plick för 1500. Pris kan diskuteras. Skriv gärna om du är intresserad. Den har inga defekter och är använd fåtal ggr.
Zadig & Voltaire liknande väska  - Säljer denna Beiga Zadig & Voltaire väska,använt ett par gånger.Jätte snygg väska.💕Köparen står för frakt💕 pris kan diskuteras!