Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marc Jacobs väska  - Snygg beige handväska med dragkedja och gulddetaljer. Perfekt för att bära med sig det viktigaste. Stilren och enkel design som passar till många olika outfits. Topp skick med axelremsband som tillkommer❤️från Marc Jacobs. Intressekoll för bästa bud.
marc jacobs väska  - Som ny, inga defekter, kan frakta (köparen står för frakten)
Marc by Marc Jacobs väska - Säljer denna beiga Marc by Marc Jacobs väskan som är köpt secondhand💕 Jag köpte för 1200kr och säljer för 800kr
Marc Jacobs väska - Bra skick
Marc Jacobs  - Säljer min väska då jag inte har använt den ett tag, bara suttit där utan någon användning alls. Väldigt rymlig för dig som pluggar/använder det vardagligen. Passar att ha en dator i och passar för dig som bör mycket saker. Du kan ha det som axelremsväska vilket också är väldigt smidigt. Köpt från miinto.  Priset kan diskuteras!  Bevis finns om ni vill se det !!
Marc Jacobs väska - Nästintill oanvänd väska från Marc Jacobs. Pris kan diskuteras!
Väska Marc by Marc Jacobs - Säljer min snygga och populära Marc Jacobs väska. Fin beige färg som passar till allt! Kommer tyvärr inte till användning längre
Marc Jacobs väska
Marc Jacobs väska  - 89 Marc Jacobs väska  - 90 Marc Jacobs väska  - 91

Marc Jacobs väska

Storlek: ?
Kategori: Väskor
Märke: Marc Jacobs
Färg: Beige

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Marc Jacobs väska, använt en del men bra skick! Det enda jag kan se är lite slitet handtag, kan skicka bild! Köpt från vestiarie. 500kr+frakt. Pris kan diskuteras.

Alice!!
Alice!!
(18)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå handväska med detaljer - Snygg grå handväska i skinnimitation med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har dekorativa nitar, spännen och flätade sidor. Framtill finns en praktisk ficka och insidan har en annan ficka. Mått: längd: 28cm bredd: 22cm handtag: 15cm (hälften) extra rem: 47cm
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick och bara använd fåtal gånger. köpt av en annan här på plick för 1500kr. lånade bilder från hon jag köpte av. postar så snabbt jag kan!
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝fick tyvärr inte med kedjan vid mitt köp så har ingen kedja!
Alma BB väska - Säljer en snygg handväska med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt Damier-mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, lås och dragkedja, samt mörkbruna handtag i skinn. Insidan är klarröd och har en innerficka med dragkedja. Använd en gång och i otroligt bra skick.❤️
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Bershka Bowling Bag - City bag liknande väska från Bershka, aldrig använd ligger fortfarande i paketet det kom i med prislappen kvar.