Alla kategorier > Mode > Väskor
yk2 väska
yk2 väska - 89 yk2 väska - 90

yk2 väska

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Väskor

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

trendig yk2 fluffy tote bag med cheetahprint, låndade bilder!! Skriv för egna bilder🤎🤎 högsta bud 130kr!

sofialarsson
sofialarsson
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Väska - Snygg svart axelväska med justerbar rem och en liten avtagbar väska. Perfekt för att bära med sig det nödvändigaste med stil.
Väska - Bunbag
Snygg väska  - Säljer en snygg svart väska med unik guld design. Passar alla tillfällen - utekväll, skola, jobb. Snygg guld kedja som axelband.
Väska  - En vit väska som har bara använts en gång. Jätte fin och passar med allt.
Väska - säljer min svarta väska, använd en del, vilket man ser på låset, men inget man tänker på, går att ha i 3 olika längder, säljer från 150 och sen vem som budar högst
Väska  - Skitfin axelrems väska från Nelly. Den ser ut precis som ny då den bara är använd nån gång💕kedjan är avtagbar och den har en ficka med dragkedja innuti
Väska  - Skit najs väska!! Perfekt storlek  Köpt för 2800kr
Väska - Så fin väska köpt i en affär i Spanien. Använd 1 gång! 💖
Andra annonser från Väskor
Visa alla
By malene Birger väska - Snygg svart kuvertväska från By Malene Birger. Väskan är använd ett fåtal gånger och är fortfarande i mycket bra skick. Inköpspris: 900 kr. Säljer för 700
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Valentino väska med kedjehandtag - Snygg svart väska från Valentino med silverfärgade kedjehandtag och dekorativ V-detalj framtill. Väskan har en elegant tofs i metall och är tillverkad i skinnliknande material. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Köpt från Valentino, använts ett par gånger 🖤