Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fina väskor - Två jätte fina väskor men som ej kommer till användning då det inte riktigt är min typ av väskor💕 den svarta har inga defekter, då den röd vita har en svart liten skråma på sig som ni ser på 4:de bilden💖 skriv för fler bilder, pris kan diskuteras ❤️
Väska - Säljer denna fina väskan! I väldigt fint skick då den inte har använts så mycket!🥰
Väska - Helt ny
Fin väska - Fin
väska - extremt fin handväska som jag köpte i vinteas i newyork i butiken aldo😍den är helt oanvänd och är i den perfekta storleken. Nypris: 700
Väska - En superfin väska man kan ha både som kort eller lång.
Fin väska - Använd men fint skick. Kolla gärna bild 2 för små defekter men inget som syns tydligt.
Väska - Svart läderväska från monki!
Väska
Väska - 89 Väska - 90

Väska

Storlek: Onesize
Kategori: Väskor
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny och oanvänd väska från shein. Köparen står för frakten. Nypris 190 kr

Alma Eriksson
Alma Eriksson
(11)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart flätad axelväska i skinn - Fin svart flätad väska, har tyvärr inte banden till den. Som ny!
Vinröd clutchväska från Raffinato - Säljer en vinröd clutchväska från Raffinato i mjuk skinnimitation. I storlek medium. Säljer eftersom den inte kommer till användning🥰🙌Skriv för fler bilder!
Kurt geiger väska  - Supeeersnyyyyggg väska från Kurt geiger, passar till så många färger och outfits, och är så rymlig💕 Bästa väskan verkligen!!!
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny
Svart axelväska från Kurt Geiger - Säljer en snygg svart axelväska från Kurt Geiger med grovvävt tyg i mörka toner och inslag av rött och blått och glitter.Väskan är använd och har tappat ett öga på örnen och har tyvärr ett hål i ena innefacket men fortfarande väldigt fin.
Clutch från becksöndergaard💕 - Jätte fin clutch från becksöndergaard. I princip ny. Använd ett fåtal gånger men gick tyvärr sönder (se bilden). Går säkert att fixa med superlim❤️
Svart Goyar plånbok med mönster - Kontakta för mer information. Gör en stor beställning snart
Väska - Helt ny