Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Rymmer mycket saker och bekväm att hålla
Väska - Söt väska med guld detaljer! Använd få gånger !
Väska - Väska med ”nitar” på
Väska - Helt ny oanvänd väska. Kan användas på tre sätt beroende på om man tar av bandet eller fäster det på något av de två sätten som är möjliga (på baksidan eller insidan av väskan). Väldigt mörkt brun, hade jag inte vetat om det hade jag nog kallat den svart.
Väska - Snygg svart axelväska med justerbar rem och en liten avtagbar väska. Perfekt för att bära med sig det nödvändigaste med stil.
Väska - Top kvalitet
Väska  - Använt denna typ 3 gånger. Ingen skada eller så. Ser ut som ny. Använt den som axelväska för några år sedan. Svart med guld och  ljusrosa på insidan. Fin,Skin material. Kan göra den längre eller kortare. Smutsig spegel och kamera så det är inget sånt på.
Väska  - Nyskick
Killstar väska
Killstar väska - 89 Killstar väska - 90 Killstar väska - 91

Killstar väska

Storlek: Medel stor
Kategori: Väskor
Märke: Killstar
Färg: Svart

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köptes på Bluefox för 700kr. Använd ca 2 gånger utomhus. Välj helt postnord för frakt så blir det enklare för mig.

Tuuli
Tuuli
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla