Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Supergullig väska - Aldrig använd superfin och rymlig🌸
Super gullig handväska - Säljer denna klassiska bruna handväskan. Väskan har både handtag och en lång axelrem i läder, perfekt för att bära på olika sätt. Stängs med dragkedja och har guldfärgade metalldetaljer. Den är verkligen super fin och jätte bra skick💖
Väska - Köptes utomlands, kommer nt till användning för mig
Väska  - Som ny, säljes billigt
Väska  - Säljer nu min så fina stella väska, den är i väldigt bra skick💓köpte den för 9200 kr om ni har nån fråga är de bara att kontakta mig💓
Väska - Säljer en liten väska som jag inte andvänder längre
Supergullig väska
Supergullig väska  - 89 Supergullig väska  - 90 Supergullig väska  - 91

Supergullig väska

Storlek: X
Kategori: Väskor

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supergullig liten väska i pastellblå och är supergullig! Perfekt till sommaren!

Sellout
Sellout
(221)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
Svart handväska från Gina Tricot - Snygg svart handväska från Gina Tricot i mjukt syntetmaterial. Väskan har silverfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en dragkedja framtill. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och passar till många olika outfits.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Svart axelväska med rutigt mönster - Snygg svart axelväska med vitt rutigt mönster och justerbar axelrem.!!!som går att ta av!!!Väskan har dragkedja upptill och är tillverkad i ett tåligt syntetmaterial. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar till din outfit.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️kommer med långt band❤️pris kan diskuteras
Brun handväska från Guess med lås - Säljer en brun handväska från Guess i syntetmaterial med struktur som påminner om struts. Väskan har dubbla handtag, silverfärgade metalldetaljer och ett stort lås framtill. Insidan är fodrad med mönstrat tyg i vitt och orange med Guess-logga. Fråga innan köp