Alla kategorier / Mode / Väskor
Blå axelväska från DKNY med monogram
Blå axelväska från DKNY med monogram - 0 Blå axelväska från DKNY med monogram - 1 Blå axelväska från DKNY med monogram - 2 Blå axelväska från DKNY med monogram - 3 Blå axelväska från DKNY med monogram - 4

Blå axelväska från DKNY med monogram

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: DKNY
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg blå axelväska från DKNY med justerbar rem och guldigt spänne framtill. Väskan har ett stilrent monogrammönster i blått och vitt, detaljer i skinn och dragkedja på insidan. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt trendig accessoar.

Jessi🥰
Jessi🥰
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Säljer ett jätte fint vit linne/magtröja🤍 - Jag säljer en jätte fin somrig linne/magtröja för 100 kr! 🤍🥰den har bara använts några gånger
Säljer en superfin beige tröja för 120 kr!🥰😝 - Jag säljer en jätte fin beige tröja som är jätte fin på!🤎🤍
En blå kjol - Jag säljer den här långkjolen i en jättefin blå färg från märket Grunt köpt på kidsbrandstore. Den är använd endast en gång. Det står att den är i storlek L men den är väldigt stretchig och passar även mig som bär storlek S.
Ny fin topp från Zara - Det här är en söt vit topp från Zara i storlek xs. Den är oanvänd och säljs då den inte används.
En fin beige tröja - Jag säljer en jätte fin beige tröja från hm med urringning och 2 slittar på varsin sida av tröjan. Den är i storlek xs men den har en lite större passform så den är säkert jättefin på många!
Svart ribbad body - Denna svarta ribbade bodyn från hm säljs i storlek M. Den har tunna band och en fin öppen rygg. Den är använd några gånger.
Jättefin ny tröja  - Jättefin tröja från Gina tricot i nyskick. Den är croppad med utsvängda armar. Den har även band där bak för bättre passform. Storlek xs.
Ett helt nytt fint fest linne - Ett helt nytt silkes linne.Den är aldrig använd och är från h&m i storlek S
En svart fin stickad tröja  - Jag säljer en jätte fin svart tröja från hm med urringning och 2 slittar på varsin sida av tröjan. Den är i storlek xs men den har en lite större passform så den är säkert jättefin på många!
Grå jeans med råa kanter - Snygga grå jeans med råa kanter och en klassisk femficksdesign.  Bootcut jeans , vilket ger en avslappnad look. Perfekta för en trendig stil.
Liknande annonser
Visa alla