Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Michael Kors väska - Säljer min jätte fina Michael kors väska. Väskan har använts ett fåtal gånger.
Michael Kors väska - Jättefin Michael Kors väska som tyvärr inte kmr till användning längre. Den är äkta. Använd men inga större märkbara defekter. Ett av inspännigshålen är lite slitet, se bild 3. Nypris runt 3000 kr.
Michael kors väska  - Michael kors väska, supersnygg och funkar till allt! Kommer inte längre till användning, har använt 3-4 gånger. Är fortfarande i samma skick!
Michael kors väska  - Fräsch, rymlig inuti + bandet kommer med
Michael kors Väska - Så cool väska från Michael Kors 💕 Har inte kvar dustbagen och kvittot så där av det låga priset Axelbandet medföljer
Michael Kors väska - Jättefin Michael Kors väska köpt i Marbella runt 2012/2013. Använd endast några få gånger. Mest samlat damm. Köpt för 250 euro.
Michael Kors väska - Fin handväska från Michael kors💕jättefint skick och går att ha både ”kort” och ”lång”💕
Michael kors väska - Rymlig fin väska i bra skick!
Michael Kors väska
Michael Kors väska - 89 Michael Kors väska - 90 Michael Kors väska - 91

Michael Kors väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Michael Kors

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart läderväska med gulddetaljer från Michael Kors. Rymlig med många fickor både i och på. Inköpt i USA. Nypris ca 2000kr. Gulddetaljerna har blivit lite repiga pga slitage därav det otroligt billiga priset. Köparen står för frakt.

Linda M
Linda M
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Kan posta snabbt och pris kan diskuteras. Skriv gärna vid frågor och funderingar!
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝
Bag - Som ny🤍
Orange axelväska från Kurt Geiger - Säljer en orange axelväska från Kurt Geiger med glittriga detaljer och kedjerem. Väskan har ett rutigt mönster med guldiga nitar och en unik dekoration på locket. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig accessoar. Köpt för 2400
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Rosa quiltad Ch@nel  axelväska i skinn - Supersnygg rosa axelväska i quiltat skinn med klassisk CC-logga i guld framtill. Väskan har kedjerem med insytt rosa skinn och innerfoder i vinröd nyans. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk och lyxig accessoar. Free gift box with personalized name when you order before christmas
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!