Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Snygg svart axelväska med justerbart axelband och rutigt mönster i grått. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i syntetmaterial. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver till vardags.
Väska  - Axelväska från DKNY som är jätte fin, lite sliten men det märker man inte av nästan (se på bild 3 och 4) därav priset🤍
Väska - Helt ny
väska  - Fin väska som inte har använts från even&odd😊💞
Väska - Säljer denna monki väska🌸
Väska - Säljer denna fina väskan! Säljer den då den inte kommer till användning. Den har två olika band som går att byta mellan. Skriv om du har frågor om storleken eller annat🖤 Pris kan diskuteras!!!
Väska  - Liten svart väska. Finns ett fack både på framsidan och baksidan. Två fack i väskan och ett litet med dragkedja i väskan. Lite missfärgad på insidan men annars i väldigt bra skick.
Väska
Väska - 89

Väska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart väska i nyskick!!🩷

Mimmi
Mimmi
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart blus - Svart blus!!
Paisleymönstrad topp - Supersöt topp med paisleymönster. Tunna axelband, omlott fram🤍
Vit klänning från Zara - Populära vita klänningen från Zara! Säljer då den inte kommer till användnining🤍
Liknande annonser
Visa alla