Alla kategorier > Mode > Väskor
gucci joy bag
gucci joy bag - 89 gucci joy bag - 90 gucci joy bag - 91

gucci joy bag

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Gucci

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer väska i modellen joy av gucci, eftersom att den inte kom till min andvänding. Köpte från vestiaire collective. På gucci loggan har den en liten rem som har lossnat men det är inte så synligt annars bra skick, skriv för mer info eller bilder🩷

Alva Nordi
Alva Nordi
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gucci Messenger Bag - Jag har en Gucci Messenger Bag i beige som jag vill sälja jag har haft den sen 2020 använts sällan endast resor och denna säljs inte längre i butiken och den är väldigt svår och hitta. Retail price $690.   Hör av er för mer bilder om ni är intresserade! Först till kvarn
gucci bag  - helt fräsch inga skador knappt använd inga skambud nypris 8500kr kan gå ner i pris i snabb affär
Real Gucci bag  - I’m selling my REAL Gucci bag, which I bought on Vestiaire Collective, which is a website that has experts that verified that it is a real Gucci bag. It is very used and has a lot of scratches in the fabric, therefore I’m selling it for a very good price🩷
Gucci Messenger bag  - Hej, väskan fick jag som student present men eftersom jag har bytt stil vill jag sälja den den är såklart äkta och box och dustbag medkommer självklart.
Gucci messenger bag  - Säljer min gucci messenger bag för att den inte amvänds längre. Mer bilder finns. Priset kan sänkas vid snabb affär
Gucci bag  - Äkta Gucci väska köpt i Dubai. Ordpris 21k  Kan skicka bilder
Svart Gucci messenger bag från Gucci - Säljer min Gucci messenger bag pga att den inte används och det inte riktigt min stil. Dustbag finns kvar med häng osv. Äkta, För mer bilder så är det bara att skriva. Går ner i pris vid snabb affär.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Korthållare - P korthållare med ask
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
söt blå väska - aldrig använt
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.