Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Jättefin väska från Cypern som inte kommer till användning längre. Endast använd fåtal gånger och helt utan defekter
Snygg väska - Säljer denna såå snygga väskan med blå-skimrig färg då den inte längre kommer till användning💕 Den är nästan i nyskick! Tryck på köp nu💗
Väska - Stor väska med dragkedjefack inuti, ser ut som ny
Väska - Från gina 🥰
Fin väska - Säljer denna fina väska som inte längre kommer till användning, knappt använd💕
Väska - Från zara. Slutsålt 🥰
Väska - Från zara 🥰
Väska
Väska  - 89 Väska  - 90 Väska  - 91

Väska

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Väskor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En ljus beige-rosa axelremsväska med guldiga detaljer från H&M! Väskan har två fack, är lätt mönstrad och avtagbar axelrem. Frakt tillkommer på 48kr!

Oliviaelsborg
Oliviaelsborg
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vintage jacka - En vintagejacka som jag beställde  för några månader sen och skulle gärna vilja behålla men den är lite för liten i min smak! Etiketten och dess original förpackning är fortfarande kvar, så jag har bara testat den!
Vintage sweatshirt  - En äkta adidas vintage sweatshirt som var för liten för min smak men supercool ändå! Beställd från sidan Domino Vintage! Endast provad och lappen är kvar! Tröjan hade en fläck på sig när jag fick hem den därav lite billigare pris!
Liknande annonser
Visa alla