Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
vintage väska - e rikgtig snygg vintage väska från tamaris använd gärna köp nu❤️
Vintage väska - Säljer då den inte kommer till användning 💕
Vintage Lacoste väska - vintage väska som ny har inga report eller något alls  PRISET KAN DISKUTERAS!!
vintage väska - säljer denna vintage Marc Jacobs väskan som är perfekt för både i skolan och på fritiden!! ❤️ Högsta bud får den 💋 Pris kan diskuteras 🫶
Vintage väska - Jätte snygg satin vintage väska som är perfekt till sommaren🖤
Vintage väska - Lite mindre väska i mocka material, köpt secondhand
vintage väska - jättefin väska köpt vintage
Vintage väska - Från Italien💕
Vintage väska
Vintage väska  - 89 Vintage väska  - 90 Vintage väska  - 91

Vintage väska

Storlek: I
Kategori: Väskor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna urläckra vintage väskan min mamma köpt i usa när hon var liten. Märker är liz claiborne ett känt gammalt märke från usa 💕💕💓💕💕

Fanny
Fanny
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
Väska GinaTricot - Använd men i gott skick 🌸
zadig / zadigvoltaire  - Säljer då den ej kommer t användning  Säljer en svart quiltad axelväska från Rebecca Minkoff med coolt hexagonmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har en snygg metallogo framtill och dragkedja längst ner. Perfekt för dig som vill .
Rosa clutch virkad - Säljer en unik handgjord väska i virkad design. Väskan är rosa och har en mjuk, chunky struktur med rektangulär form. Perfekt för dig som vill ha något personligt och trendigt till din outfit.
Handväska med FF-mönster - Säljer en ikonisk handväska med det klassiska FF-logomönstret i svart och brunt. Väskan har guldfärgade detaljer, kedjerem och en stor metallspänne framtill. Använd ett fåtal gånger och är i otrolig kvalitet! Dustbag tillkommer☀️
Vit handväska från Balenciaga - OBS, vet inte om de är äkta! Så därav priset. Snygg vit/beige  handväska med klassiska detaljer, flätat handtag och dragkedjor både fram och inuti.  Och lite smutsig.