Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart axelväska med kedja
Svart axelväska med kedja - 89 Svart axelväska med kedja - 90 Svart axelväska med kedja - 91

Svart axelväska med kedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

249 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Snygg mörkblå axelväska i skinn med en cool kedja som axelrem. Väskan har en unik metallspänne framtill som ger den en edgy look. Perfekt för både vardag och fest! 💗priset är diskuterbart

Klara
Klara
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart axelväska med kedja - Snygg marinblå/mörkblå axelväska med kedja och elegant låsdetalj framtill. Väskan har en stilren design med en struktur som ger den en lyxig känsla. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Svart axelväska med kedja - Snygg blå axelväska med kedjerem och coolt ormskinnsmönster. Väskan har en rektangulär form och detaljer i metall runt kanterna som ger en edgy vibe. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många olika outfits.
Svart glittrig axelväska med kedja - Snygg svart axelväska med glittrigt mönster och guldfärgad kedja. Jätte fin till våren
Mörkblå axelväska med kedja - Snygg mörkblå axelväska i mjuk mocka likande  med avtagbar kedjerem och detaljer längs kanterna med lite glittrig tyg. Påminner om den populära Stella McCartney väskan, stilren och enkel att matcha med allt.🤍
Marinblå axelväska med kedja och nitar - Snygg marinblå axelväska från Pierre Cardin med coola detaljer som silverfärgade nitar och stjärnor. Väskan har en kedja som axelrem och en praktisk dragkedja upptill. Perfekt för att ge din outfit en edgy touch!
Svart axelväska med kedja - Säljer en svart axelväska med quiltat mönster och snygg kedjerem i guld och svart. Väskan har en klassisk rektangulär form och ett lock med metallspänne framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och vill ha en väska som sticker ut.
Svart axelväska med kedja - Svart liten väska från Zara.  Aldrig använd!
Valentino marinblå axelväska med kedja - Snygg marinblå axelväska med guldfärgad kedja och dekorativt V-spänne framtill. Väskan har en elegant design och är perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Den är kompakt men rymmer det viktigaste för en utekväll.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
By Malene Birger Abigail väska  - Använd väldigt sparsamt, få gånger I utmärkt skick, väskan har inga slitage heller defekt, handtag är i perfekt skick dock det finns små vita sträckor på ena sidan och botten av väskan (både på utsidan) (se bild 6&7 ) och små fläckar på insidan (har inte försökt ta bort, bild 4) Mått: Höjd 33 x Längd 56 x Vidd 18 cm Nypris 3200 kr
Intressekoll väska ~ inspirerad - Kollar intresse på denna väska. I min mening är den i fin kvalite och stabil. Den är använd, tecken på användning finns så Se ALLA bilder, då jag ej tar några returer på denna så va noggrann. skickar GÄRNA fler bilder innan köp. Mått: L: 30 - H: 25 (ca) Skambud undanbedes, tack.  Irrelevanta frågor kommer ej besvaras.  Liten extra gåva vid varje köp 💫 priset är satt till 800:- men vid Seriöst intresse är jag öppen för bud. Buda om ni tänkt GENOMFÖRA köpet.
Svart grå By Malene Birger väska - Stor och rymlig väska från By Malene Birger i svart med grått rutmönster. Perfekt nu till skolstart, inga defekter! Prick kan diskuteras!
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Svart handväska Zadig & Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt för dig som vill ha en edgy och stilren accessoar.
Grön handväska från ATP Atelier - Stilren grön handväska från ATP Atelier i den mindre storleken! Väskan har ett unikt lock med magnetlås och ett runt handtag samt axelrem. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design och snygga detaljer. Väskan är rätt använd därav pris, dustbag tillkommer!❤️
Brun kuvertväska från Coach - Snygg brun kuvertväska från Coach i skinn med guldfärgat spänne framtill. Stilren design med struktur och klassisk form, perfekt för att bära det viktigaste. Väskan har ett elegant och tidlöst uttryck med diskreta sömmar och praktiskt innerfack.