Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart sammet axelväska
Svart sammet axelväska - 89 Svart sammet axelväska - 90 Svart sammet axelväska - 91 Svart sammet axelväska - 92

Svart sammet axelväska

Storlek: no size
Kategori: Väskor
Färg: Svart

35 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Svart axelväska i sammet från Roma. Väskan har en snygg flätad rem och stängs med en tryckknapp. Perfekt för en fest! Mått - se linjal på bild. Hämtas på Hägerstensåsen eller ök 💫 🖤

CH
CH
(15)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart sammet axelväska från Gucci - Supersnygg svart axelväska från Gucci i sammet med guldiga kedjedetaljer och GG-logo framtill. Väskan har quiltad design med hjärtdetalj på baksidan och dragkedja inuti. Perfekt för dig som vill sticka ut med lyxig känsla och cool vibe.
Svart sammet axelväska från Gucci - Supersnygg svart axelväska från Gucci i lyxig sammet med ikoniskt GG-spänne i guld och kedjerem. Väskan har quiltad design och är perfekt för dig som vill ha en statement piece med exklusiv känsla.
Svart quiltad axelväska i sammet - Snygg svart axelväska i mjuk sammet med quiltat mönster och guldfärgad kedja. Liten och smidig modell med vridlås framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar med lyxig känsla.
Svart quiltad axelväska i sammet - Snygg svart axelväska i mjuk sammet med quiltat mönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har ett stilrent vridlås i metall och ett innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig känsla till din outfit. Ord pris 249kr, pris kan diskuteras.
Svart sammet axelväska FEJK  - Säljer en svart axelväska i sammet med guldfärgad kedja och FEJK GG-logo framtill. Väskan har quiltade detaljer och ett hjärtmönster på baksidan. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig känsla.
Svart sammet axelväska Kurt Geiger - Snygg svart axelväska i sammet från Kurt Geiger med silverfärgad kedjerem och coolt fågelspänne framtill. Väskan har små silvriga nitar i rutmönster och en metallbricka med logga på baksidan. Perfekt storlek för det viktigaste.
Svart quiltad axelväska i sammet - Snygg liten svart axelväska i mjuk sammet med quiltat mönster. Väskan har ett silverfärgat spänne framtill och en axelrem i kombination av kedja och läder. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar.
Svart quiltad axelväska i sammet - Säljer en svart quiltad axelväska i sammet med kedjerem i guld och svart. Väskan har ett klassiskt lock med vridlås i metall och stilren design. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig känsla till din outfit.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
H väska  - Lyxig stilig väska perfekt för dig med Klass.splitter ny oanvänd
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
Vit Amor City handväska Elsa - Snygg vit handväska från Amor, modell City Bag Elsa. Väskan har flätade handtag, dekorativa dragkedjor och långa remmar på sidorna. Tillverkad i syntetmaterial och har en stilren, modern look som passar till många outfits. Den är även helt oanvänd med lappar och plast kvar.