Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Äkta Donna Rakan väska  - Snygg Vintage DKNY väska som är parfekt att ha runt axeln, gjord av kalvskinn, (Äkta men har inte lappen) höjd 30cm / bred 49cm
Svart quiltad axelväska från Don Donna - Snygg svart axelväska från Don Donna i quiltat skinn med kedjerem och silverdetaljer. Väskan har magnetlås, dragkedjeficka på baksidan och klassisk logga framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en stilren vibe till din outfit.
Don Donna väska - Väska från don Donna,
Don Donna handväska - Super fin Don Donna handväska i svart. Köpt 2017 men nästan helt oanvänd
Svart datorväska från Don Donna - Stilren svart datorväska från Don Donna med två handtag och dragkedja. Väskan är tillverkad i skinn och har ett rymligt fack med ljus insida och flera innerfickor för smart organisering. Perfekt för att bära laptop och viktiga prylar till plugget eller jobbet.
Svart shoppingväska från Don Donna - Säljer en svart shoppingväska från Don Donna med färgglad logotyp på framsidan. Väskan har två handtag och är perfekt för att bära med sig det nödvändigaste. Enkel och stilren design som passar till många tillfällen. 300 kr st❤️
Don Donna Hand Väska  - Fick den som present den är helt ny, äkta och aldrig använd då jag föredrar små handväskor🩷
Donna Karen parfym.
Donna Karen parfym.  - 89

Donna Karen parfym.

Storlek: Normal
Kategori: Väskor
Märke: DKNY

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fresh blossom! Oanvänd. 50ml

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Joakim Lundells bok.  - Läst en gång. Så sparsamt använd.
Hårlockare - Testat en gång. Allt som är på bilden för 50kr. 12 av varje färg och två verktyg.
Axelremsväska  - Använd, men i bra skick.
Sport-bh från stayinplace. - Helt oanvänd, lappen är kvar!  Kommer inte tillanvöndning.  Nypris 599!  Storlek 95G
Puma sneakers!  - Nya i sin kartong men kommer inte till användning tyvärr.  Nypris 1200kr
Donna Karen parfym.  - City Chelsea Girl.  Helt ny, oanvänd. 50ml
Liknande annonser
Visa alla