Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gul axelväska i skinn - Snygg gul axelväska i skinn med justerbart axelband och lock med magnetknäppning. Väskan har en stilren, fyrkantig form och ett praktiskt innerfack med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en färgklick till din outfit.
Gul handväska - Pastell gul handväska med krokodil mönster från bikbok, aldrig använd så nyskick
Svart handväska i skinn med axelrem - Stilren svart handväska i strukturerat skinn med guldiga metalldetaljer och avtagbar axelrem. Väskan har två handtag, dragkedjor på sidorna och ett rymligt brunt innerfoder med innerfack och dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en klassisk och praktisk väska.
Khaki handväska i skinn med axelrem - Stilren beige handväska i ko skinn med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har silverfärgade metalldetaljer och klassisk låsdetalj framtill. Storlek 25.
Gul handväska  - En gul liten Axelremsväska med fyra fack och magnet knapp
Gul axelväska i skinn - En Stor Hobo-väska från det koreanska märket “Hellenic Jane”. Snygg pastel gul axelväska i äkta skinn med en enkel och stilren design. Väskan har en praktisk axelrem och en diskret logodetalj framtill. Perfekt för att liva upp din outfit med en färgklick. Den riktiga pris är 6,000 kr. Rekommenderas!!
Gul handväska med krokopräglad yta - Säljer en cool gul handväska med krokopräglad yta och rundade former. Väskan har både handtag och en lång axelrem i silverkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och stängs med dragkedja. Materialet är glansigt och ger en lyxig känsla.
Gul handväska i skinn med axelrem
Gul handväska i skinn med axelrem - 0 Gul handväska i skinn med axelrem - 1 Gul handväska i skinn med axelrem - 2 Gul handväska i skinn med axelrem - 3 Gul handväska i skinn med axelrem - 4

Gul handväska i skinn med axelrem

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Mango
Färg: Gul
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Trendig gul handväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har en stilren, boxig form och magnetknäppning. Perfekt för dig som vill ha en färgklick till din outfit. Mango, Crossbody Mini Bag

Julia
Julia
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusblå wide jeans med snörning - Säljer ett par ljusblå jeans med breda ben. Jeansen har en snygg snörning i midjan.Tillverkade i jeansmaterial. Ascoola jeans men inte riktigt min stil, jag är 170 och de är lite för långa för mig. Storlek 32 men skulle säga att det är 34/36. Slutsålda på Zaras hemsida
Randig svartvit figursydd t-shirt  - Säljer en svartvit randig t-shirt i storlek XS. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Figursydd T-shirt utan defekter
Blommig croppad linnetopp från H&M - Superfin croppad linnetopp från H&M i storlek XS. Toppen har ett blommigt mönster i orange, rosa och vitt, volangdetaljer framtill och på axlarna samt en omlottliknande känsla. Perfekt för sommarens alla häng och ger en fräsch vibe.
Beige stickad tröja från Oui Moments - Säljer en beige stickad tröja från Oui Moments med v-ringad krage och breda muddar. Tröjan har långärmade ärmar och är gjord i ett grovt stickat material som ger en chill och avslappnad vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol.         60 % bomull 40 % polyakryl (akryl) Alltså en blandning av bomull och syntetiskt akrylmaterial.
Vinröd bomberjacka från George - Säljer en vinröd bomberjacka från George med klassisk siluett. Jackan har svarta muddar vid ärmslut och midja, dragkedja framtill och en ficka med dragkedja på ena ärmen. Materialet är polyester och jackan är långärmad. Jackan är fodrad med päls. Står ingen storlek men skulle säga S
Blommig omlott linnetopp i satin - Säljer en superfin ljusrosa omlott linnetopp med tunna axelband och blommigt mönster i orange, grönt och gult. Toppen har draperad effekt på sidan och är gjord i glansigt satinliknande material som ger en lyxig känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
ljusblå raka jeans - Säljer ett par jeans i ljusblå tvätt. Jeansen har rak passform, normal midja och fem fickor. Tillverkade i bomull med den ikoniska knappgylfen. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Ljusblå bootcut jeans från Rainbow - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans från Rainbow. Jeansen har klassisk femficksdesign, normal passform och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå snygg stil.
Grå bootcut jeans från weekday  - Snygga grå jeans från weekday med bootcut-passform och klassisk femficksdesign. Jeansen har en låg midja och raka ben som blir vidare nedtill. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Svart prickig croppad blus från H&M - Säljer en svart croppad blus från H&M Divided med vita prickar, puffiga korta ärmar och knyt i ryggen. Toppen har en öppen rygg och är gjord i ett lätt, strukturerat syntetmaterial. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer och mönster.
Liknande annonser
Visa alla