Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marc Jacobs  - Säljer min väska då jag inte har använt den ett tag, bara suttit där utan någon användning alls. Väldigt rymlig för dig som pluggar/använder det vardagligen. Passar att ha en dator i och passar för dig som bör mycket saker. Du kan ha det som axelremsväska vilket också är väldigt smidigt. Köpt från miinto.  Priset kan diskuteras!  Bevis finns om ni vill se det !!
Marc Jacob  - Beig color
Marc jacobs  - Intressekoll på min sjukt snygga marc Jacobs väska. Den är i jättebra skit förutom att de gått upp lite sömmar vid handtaget❤️
Marc jacobs - Snygg marc jacobs väska☺️
Marc Jacobs  - Jättefin väska från Marc Jacobs, knappt använd!
Marc jacobs  - Marc jacobs holo bag
Marc by marc jacobs väska  - Populär Marc by Marc Jacobs väska i det perfekta svarta lädret med guld detaljer🖤väskan är givetvis äkta🌸
Marc Jacobs väska  - Säljer denna superfina blus från Only som passar till både vardagen och festligare tillfällen. Använd ca 4 gånger. Storlek M men passar även S. Ny pris 380kr. 💗
Marc jacobs
Marc jacobs  - 89 Marc jacobs  - 90

Marc jacobs

Storlek: No size
Kategori: Väskor
Märke: Marc Jacobs

1900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Inte min stil längre, nyskick. Fler bilder privat.

bereal0
bereal0
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vintage Levis  - Mycket bra skick vintage Levis jeans i en rak modell.
Beige trenchcoat - Säljer en snygg trenchcoat i storlek Xs.  Den är perfekt för vår och höst med sin klassiska design och knytskärp i midjan. Jackan har långa ärmar och två knappar framtill. Den är i bra skick och redo för en ny ägare. Egna bilderna är tagna i dåligt ljus så den är krämvit.
Liknande annonser
Visa alla